Світло в спальні |
Banner
Banner
Banner

Світло в спальні

лютого 27, 2012


Для багатьох з нас спальня є сакральним місцем. Як приємно часом після важкого трудового дня, повного стресів і негативних емоцій, зайти у власну спальню, лягти на ліжко, почитати цікаву книгу і умиротворено відійти до сну. Щоб усі ці домашні процедури були можливі, необхідно правильно підібрати світло в спальні .

Слід пам’ятати, що світ не повинен бути занадто яскравим. Уникайте масивних люстр з внізсмотрящімі плафонами. Таке освітлення спальні буде тільки дратувати вас, коли ви приляже на ліжко. Використовуйте невеликі світильники з матовою поверхнею або тканинної основою плафонів. Таке освітлення створить в спальні непередаване відчуття затишку, комфорту і навіть інтиму.

Світло в спальні можна при бажанні звести до мінімуму. Існує одна дуже популярне і цікаве рішення. Можна розмістити в спальні кілька підлогових / настільних світильників і пару бра (ліворуч і праворуч від ліжка).

Пам’ятайте, що настінне освітлення має розташовуватися збоку від лежачої людини і трохи вище рівня, на якому знаходиться його голова. Таке освітлення спальні допоможе створити необхідні умови для повноцінного відпочинку обох осіб, що знаходяться на ліжку. Поки один спить, інший може зайнятися читанням, не боячись потривожити сусіда яскравим і недоречним в нічний час світлом.

Існує безліч аналогічних рішень, і яке саме вибрати – без сумніву вирішувати тільки вам. Пам’ятайте лише про одне раді і не робіть освітлення занадто яскравим і сліпучим. Це абсолютно ні до чого. Спальня повинна бути комфортною та затишною і грати роль релаксаційного характеру.

Від себе:

Так само рекомендую купити декоративні каміни і камінні аксесуари в спальню. Каміни створять приємний теплий світло в спальні що зробить спальню ще затишніше. З електричним каміном буде тепліше в приміщенні.


Секрети освітлення інтер'єру
Створюємо затишний інтер'єр за допомогою світла

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Освітлення
<