Світло і дешево – готуємо економний проект освітлення |
Banner
Banner
Banner

Світло і дешево – готуємо економний проект освітлення

лютого 27, 2012


Який довгий шлях пройшли люди для того, щоб продовжити світловий день: спочатку вдома і вулиці висвітлювали вогнищами і факелами, потім були свічки і газові ліхтарі, і нарешті винайшли електрику. Сьогодні вуличне освітлення – це не тільки питання комфорту та безпеки, але в умілих руках дизайнерів і освітлювачів ще й елемент декору, і потужний рекламний інструмент.

Є величезна кількість правил, згідно з якими встановлюють вуличне освітлення в містах і селах, на стадіонах і площах, на федеральних трасах і другорядних вулицях. Колір лампочки, тип плафона, висота опори освітлення та багато іншого встановили багато років тому, знаючі люди прописали це в Сніпах та інших нормативах.

Наприклад, на стадіонах і інших спортивних об’єктах повинно бути не просто світло як вдень – ще світліше! Особливо це стосується майданчиків, з яких йдуть телевізійні трансляції. Ступінь і тип освітлення простору в різних зонах одного і того ж об’єкту може різнитися: наприклад, на ігровому полі повинно бути світліше, на трибунах – напівтемрява. Якість освітлення спортивних об’єктів оцінюють не тільки їхні власники, а й чиновники федеральних спортивних відомств, які приймають до експлуатації стадіони, корти і бігові доріжки.

Ви впевнені, що чим світліше – тим дорожче? Наша компанія готова спростувати це твердження: ми складемо для вас проект, згідно з яким якісне освітлення будь-якого спортивного об’єкту можна буде забезпечити при будь-якому бюджеті. При цьому ми не економимо на якості. Наш секрет – використання якісного освітлювального устаткування, точний розрахунок висоти опори освітлення, завдяки якому світло буде розподілятися в просторі максимально ефективно. Економія досягається при використанні багатофункціонального обладнання. Воно може працювати в декількох режимах: для великих змагань, які транслюють ЗМІ, місцевих змагань, тренувань і т. п.

Освітлення площ перед торговими і розважальними центрами повинно, крім іншого, привертати увагу. Тому використовуються не тільки яскраві світильники і високі опори освітлення, але і незвичайні форми ліхтарів, вітаються експерименти з кольором. Часто результатом таких експериментів стає вуличний ліхтар «Світловий салют», який є майже на кожній площі провінційного міста. Наша компанія готова підказати більш оригінальні рішення на будь-який смак і гаманець.

Для парків, «депресивних» кварталів, пришкільних територій і багатьох інших об’єктів просто необхідно антивандальне освітлення. Плафони в таких ліхтарях дуже важко розбити, а опори освітлення – погнути. Просто не ліхтар, а цитадель світу! Наша компанія готова запропонувати вам антивандальні світильники для освітлення об’єктів різного типу за помірними цінами.

Світити завжди, світити скрізь і при цьому не розоритися – це можливо з нашою компанією!


Секрети освітлення інтер'єру
Створюємо затишний інтер'єр за допомогою світла

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Освітлення
<