Світильники для підвісних стель |
Banner
Banner
Banner

Світильники для підвісних стель

лютого 27, 2012


Довгий час в якості освітлювальних приладів використовувалися одиничні люстри, які висіли посеред кімнати. Такий стан речей довелося поміняти, тому що нові дизайнерські задумки вимагають введення нових технологій.

Популярним стало зональне розташування світильників. Світильники можуть розташовуватися на стелі, на стінах, на підлозі. Велика розмаїтість світильників і матеріалів, з яких вони зроблені, дозволяє створити саме те освітлення, яке необхідно замовнику.

Світильники для підвісних стель бувають двох основних типів: точкові і модульні. Вбудовувані світильники для підвісних стель застосовуються для забезпечення загального освітлення, а також для виділення певних функціональних зон. Точкові світильники кращі в житлових приміщеннях, а у виробничих, офісних та громадських застосовують частіше модульні.

Модульні світильники для підвісних стель за розмірами співпадають з стельовими модулями. Світло він них розсіюється по прямій вниз. Тому їх зазвичай встановлюють групами. Вони дуже часто і з великим успіхом застосовуються в будь-яких приміщеннях, де застосовуються підвісні стелі.

За допомогою світильників можна успішно коректувати геометрію приміщення. Підібравши потрібні світильники, можна візуально подовжити, розширити приміщення або ж скорегувати його висоту.

Від вибору освітлення залежить наскільки комфортно і затишно почуває себе людина в приміщенні. Правильно підібраний світильник сприятливо впливає на мозок людини, її настрій, зір, працездатність. Тому слід відповідально підходити до вибору освітлювальних приладів.

Від себе:

Для кріплення світильників до підвісної стелі вам будуть потрібні саморізи і металовироби. Купити саморізи найкраще в інтернет магазинах або в оптових точках продажу, там ви зможете заощадити.


Секрети освітлення інтер'єру
Створюємо затишний інтер'єр за допомогою світла

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Освітлення
<