Світильники для немовлят |
Banner
Banner
Banner

Світильники для немовлят

лютого 27, 2012


Оформлення кімнати дитини – відповідальне заняття для молодих батьків. Тут повинні бути враховані всі вимоги, і, безсумнівно, з особливою увагою потрібно підійти до вибору джерела освітлення дитячої кімнати. Звичайно, ви хочете, щоб світильник гармоніював з інтер’єром, але є й інші, дуже важливі фактори, які необхідно врахувати. По-перше, прилад повинен бути безпечним для головного мешканця кімнати. Тобто і його конструкція повинні бути такими, щоб дитина не отримала фізичних травм або опіків. По-друге, світильник повинен бути виконаний з екологічно чистих матеріалів. Тому варто купувати світильники, які мають детальну документацію і пройшли всі етапи сертифікації відповідно до європейських стандартів. Врахувавши ці побажання, ви подбаєте про здоров’я свого малюка.

Для новонародженого, якого щойно виписали з пологового будинку, не потрібен яскравий джерело світла. Краще обійтися настільною лампою з абажуром і встановити біля пеленального столика або поруч з ліжечком. Але вже починаючи з тримісячного віку важливо естетичне виховання дитини, в першу чергу через візуальну терапію.

Інтернет-магазин люстр «Лінія світла» пропонує своїм клієнтам яскраві і красиві світильники для самих маленьких дітей, які нададуть сприятливий вплив на розвиток пізнавальної діяльності та художнього смаку вашого малюка. Виробляються такі люстри найчастіше з картону, дерева або кольорового пластику. Кріплення також може бути різним: можна прикріпити світильник до стелі, а можна підвісити на прозорі власники. Тоді люстра буде парити в повітрі і розважати дитину. Увечері світильник повинен заливати кімнату спокійним теплим жовтим або блідо-зеленим світлом, а вдень – служити іграшкою. Розраховані такі освітлювальні прилади на лампочки з потужністю 60 ват, але можна перетворити їх у прекрасний нічник, укрутивши електролампу на 25 ват.

Повірте, вибір світильника для дитячої доставить і вам чимало задоволення. Люстри у вигляді кішок, ведмежат, зайчат, пташок і бджіл з животами – лампочками не можуть не розчулювати. Часто виробники дають таким світильників кумедні імена. Діти звикають до них і починають вважати частиною свого затишного світу. Бажаємо вам приємних покупок і гарного настрою.


Секрети освітлення інтер'єру
Створюємо затишний інтер'єр за допомогою світла

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Освітлення
<