Стильне освітлення спальної кімнати |
Banner
Banner
Banner

Стильне освітлення спальної кімнати

лютого 27, 2012


Іноді складається відчуття – що заходиш до когось в спальну кімнату, і тебе не покидає відчуття, щось у ній не вистачає. Начебто вона досить велика, господар купив новий ламінований спальний гарнітур, постелив ламінат. І тільки потім, пішовши з цієї квартири, підсвідомість починає підказувати, що в спальні не вистачало основного – правильного і продуманого освітлення. Або лампи були надто потужні, або люстра застаріла, а господар квартири має досить смутні уявлення відносного основного або зонального освітлення.

Якщо спальня має невеликі розміри, скажімо в стандартних типових будинках, то розумніше буде використовувати всі види освітлення, що можуть не тільки дати потрібне світло, але оптично додати світло. Тому, при проведенні ремонту квартири, необхідно пам’ятати про висвітлення кімнат.

По-перше, потрібно відразу відмовитися від старих традиційних люстр з «висульками», які були надзвичайно модними ще в минулі радянські часи. Такі люстри, якщо ще квартира пройшла хороший ремонт, будуть тільки безповоротно псувати весь навколишній інтер’єр. Для такої люстри підходить тільки радянська меблі з ДСП і заради цього – чи варто старатися, коли зараз, здебільшого у нашого населення, є новітня модна меблі, для якої кращим вибором будуть люстри у вигляді двох або трьох матових світильників. І причому, кожен круглий світильник будуть найбільш щільно обхвачувати лампу, що дасть всьому приміщенню потрібний приємний світло.

Іншим варіантом буде покупка китайської люстри зі звичайного скла, в яку можна вкрутити лампочки не дуже більшої потужності (можна вкрутити енергозберігаючу лампу «теплого», а краще «холодного» тонів), що можуть дати потрібне освітлення для всієї кімнати. Такі лампи цінні тим, що не тільки економлять значну частину електрики, споживаної в будинку, але вони практично не виділяють тепла, що, іноді, є відчутним доказом для покупки люстр, призначених для спальні, не люблять перегріву.

Але також, при створенні дизайну інтер’єру, слід звертати увагу і на зональне, місцеве освітлення. Для цього буде краще використовувати бра, в яких красиве мереживне скло не тільки буде пропускати вихідний світло від лампи, а й виявляти собою красиве прикраса, коли світло буде вимкненим. У найбільш тісних спальнях розумно використовувати такі бра, які будуть випускати пучки безпосередньо на стелю і там розсіюватися.

Але не всім подобається такий розклад речей і зараз, як і раніше в моді різні торшери. Щоб світло в торшері не міг дратувати очі людини, то рівень світла повинен знаходитися на рівні грудей стоїть людини. Торшери зараз випускаються різних модифікацій і можна цілком підібрати потрібний, здатний не тільки пом’якшити вихідний світло, а й служити додатковим прикрасою спальної кімнати.


Секрети освітлення інтер'єру
Створюємо затишний інтер'єр за допомогою світла

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Освітлення
<