Секрети освітлення інтер'єру |
Banner
Banner
Banner

Секрети освітлення інтер'єру

лютого 27, 2012


Коли ремонт квартири, будинки закінчений, саме час приділити увагу його інтер’єру, освітлення. Традиційне освітлення будинків і квартир включає в себе наявність люстри в центрі стелі і, в кращому разі, один або два світильники або бра. Однак така розстановка сил абсолютно не відповідає сучасним тенденціям у висвітленні інтер’єру. Зараз головні критерії – це різноманітність і мобільність. Цього легко досягти завдяки комбінуванню відбитого або розсіяного освітлення, коли яскраві пучки спрямованого світла створюють рухомі світлові акценти.

светодізайнери описують прийоми, які дозволяють збільшити, звузити чи розширити простір за вашим бажанням.

Для невеликих приміщень відмінним варіантом візуального розширення простору є використання в інтер’єрі максимальної освітленості стін, які найкраще обробляти матеріалами, що володіють хорошими відбивають властивостями.

Для освітлення великих кімнат краще використовувати світильники, що дають пряме світло. Щоб додати інтер’єру оригінальність, можна купити ексклюзивні люстри, які у великому асортименті представлені на ринку світлотехніки.

Візуально збільшити простір можна завдяки використанню відбитого або розсіяного світла.

Щоб візуально зменшити висоту стелі, при розміщенні на ньому світильника, направте світлові промені на стіни. Таким чином стеля потрапить в область тіні і зорово знизиться. Відповідно, щоб «підняти» стелю, потрібно встановити світильники на стінах і направити їх промені вгору.

Для того, щоб вузький коридор візуально здавався ширше, потрібно розмістити світло по прямій лінії уздовж стіни. Якщо ж ви встановлюєте світлові лампи по стелі уздовж середньої лінії, ви отримаєте зворотний результат. Коридор звузиться. Також допомагає розширити коридор розміщення світла на стіні в кінці коридору.

Яскраве світло поперек кімнати допоможе скоротити довжину приміщення. Навіть якщо ви розмістите настільні декоративні лампи в кімнаті, це допоможе досягти вам бажаного результату.

Щоб короткий простір візуально подовжити, просто встановіть поздовжнє освітлення.

Як видно, задача світлотехніки не тільки зробити приміщення світлим і затишним. Вона може працювати на інтер’єр, змінюючи його і усуваючи недоліки. При підборі освітлення важливо звертати увагу не тільки на те, ЩО ви можете придбати для даного інтер’єру, але і ЯК ви розмістите це в просторі.


Секрети освітлення інтер'єру
Створюємо затишний інтер'єр за допомогою світла

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Освітлення
<