Banner
Banner
Banner

Все про кенвекторах

лютого 27, 2012


Схема роботи конвектора повністю повторює систему обігріву приміщення радіатором центрального опалення. Холодне повітря, що скупчується на підлозі приміщення, нагрівається і потім піднімається вгору до стелі. Так здійснюється конвекція – круговорот повітря в кімнаті.

Побутові конвектори діляться на дві групи: настінні, що мають квадратну форму і висоту не більше 0,5 м, і плінтусні – з довгим невисоким корпусом, який зручно розміститься під низьким вікном. Якщо температура в квартирі постійно низька або потрібно обігріти кімнату з великою площею, то слід вибирати настінні конвектори з високотемпературними нагрівальними елементами. Істотний підігрів в корпусі створює вертикальну тягу, значно збільшує теплообмін.

Ідеальне місце для конвектора – те ж, що і для радіатора водяного опалення. Заміною труб тут послужать електричні дроти.

Абсолютним і безперечною перевагою опалювального приладу виступають економічність, компактність розмірів і, що важливо для сімейного бюджету, невисока вартість. Для забезпечення ще більше економічності потрібно подбає про усунення тепловтрат будівлі, найбільш вразливим місцем тут традиційно є вікна. Встановивши якісні дерев’яні вікна, виготовлені за сучасними технологіями, ви зменшите тепловіддачу будівлі в рази, заощадивши при цьому чималі суми на опаленні.

У холодний зимовий вечір або сире дощове літо конвектор зігріє тіло і душу жителя міської квартири, створить видимість якісного центрального опалення і атмосфери спекотного літнього прямо у Вас вдома. Встановивши подібний прилад у своєму житлі, Ви зробите собі і своїм близьким чудовий подарунок. Тільки уявіть, що Вам більше не знадобиться телефонувати в житлово-комунальні господарства з питаннями про те, коли ж, нарешті, підключать опалення. Тепер Ви самі є господарем опалення і можете використовувати його на свій розсуд. Конвектор буде незамінний якщо ви робите ремонт своїми руками


Інфрачервоний плівковий тепла підлога, монтаж і установка, відгуки про теплі плівкових підлогах
Інфрачервона тепла підлога, монтаж і укладання плівкового теплої підлоги під плитку і ламінат

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Опалення
<