Banner
Banner
Banner

Все про електронагрівачі

лютого 27, 2012


Сьогодні багато людей в нашій країні живуть в заміських будинках і їм, звичайно ж, хочеться, щоб у будинку була гаряча вода і всі зручності, як у тих же мешканців багатоквартирних будинків в місті. Ось тут-то і приходять на допомогу таким людям спеціальні пристрої, які називаються електронагрівачі і про які, звичайно ж, в деталях, і піде мова в нашій статті.

Для початку потрібно розібратися, що ж собою являють такі електроприлади. А є електронагрівачі наступне – це спеціальні пристрої, які нагріваються за допомогою проходження через них електричного струму. Як правило, все електронагрівачі виконані у вигляді трубок (їх ще називають ТЕНи), які поміщені в спеціальний корпус, де вже розміщується контрольна апаратура, а також різноманітні датчики та інші пристрої.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день існують два основних види електронагрівачів:

 • Проточні електронагрівачі. У такому вигляді приладів нагрівання тієї ж води відбувається в процесі її проходження крізь сам пристрій. Також, варто зазначити, що споживання електроенергії відбувається тільки при використанні гарячої води. Перевагою таких електронагрівачів можна назвати їх досить компактний розмір, а от недоліком – велику енерговитратність (порядку 6-27 кВт).
 • Накопичувальні електронагрівачі. Даний тип електронагрівачів має досить вагому перевагу – використовуючи його можна запасти така кількість гарячої води, яка необхідна. Як можна судити з назви, нагрівання води в таких нагрівачах відбувається після наповнення бака, а також в ході її використання. Варто зазначити, що сьогодні існують як горизонтальні, так і вертикальні накопичувальні електронагрівачі, основне їх відмінність тільки в просторі, яке вони займають.

 • Інфрачервоний плівковий тепла підлога, монтаж і установка, відгуки про теплі плівкових підлогах
  Інфрачервона тепла підлога, монтаж і укладання плівкового теплої підлоги під плитку і ламінат

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Опалення
  <