Banner
Banner
Banner

Вибираємо хороший тепловентилятор

лютого 27, 2012


Багато хто з нас постійно стикаються з проблемами нестачі тепла у своїх квартирах.

Особливо гостро дана проблема стоїть перед жителями морозних регіонів нашої батьківщини з різко-континентальним кліматом. Одні з самих практичних рішень даної проблеми є покупка тепловентилятора. Це пристрій відрізняється простотою принципу роботи, невисокою ціною і прекрасними тепловими характеристиками. Принцип дії надзвичайно простий. Спеціальний нагрівальний елемент побутового тепловентилятора, при підключенні приладу до звичайної домашньої електромережі 220 В, дуже швидко розігрівається. В цей час, вентилятор, розташований за нагрівальним елементом, жене через нього потоки повітря, які обігрівають простір приміщення.

Тепловентилятори дуже зручні тим, що можуть розігрівати повітря в локальних зонах. Досить просто направити пристрій на певну ділянку кімнати, як він тут же досягне комфортної температури необхідного значення. Також, абсолютно будь побутової тепловентилятор має декілька режимів роботи. Можна вибрати найбільш оптимальний режим, що підходить саме вашим уподобанням. Один з режимів приладу буде корисний і під час спекотного літньої спеки. Досить перемкнути пристрій в режим класичного вентилятора, і Ви отримаєте ідеальний засіб від нестерпної спеки.

Зверніть особливу увагу на матеріал, з якого виготовлений нагрівальний елемент. Віддавайте перевагу керамічним моделями. Цей матеріал екологічний і абсолютно безпечний для здоров’я.

Від себе:

Якщо вам ніжний не тільки тепле повітря в приміщенні а ще і тепла вода, купіть газовий водонагрівач – vektor газові водонагрівачі цієї марки добре зарекомендували себе як надійні та якісні водонагрівачі.


Інфрачервоний плівковий тепла підлога, монтаж і установка, відгуки про теплі плівкових підлогах
Інфрачервона тепла підлога, монтаж і укладання плівкового теплої підлоги під плитку і ламінат

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Опалення
<