Banner
Banner
Banner

Установка опалення заміського будинку

лютого 27, 2012


Монтаж системи опалення заміського будинку – це один з найважливіших моментів, при будівництві приміщення. Від такої системи залежить, чи буде Ваш будинок теплим і затишним в холодну пору року. Тому особливу увагу слід приділяти установці і підключенні такої системи, тому що саме на цих етапах можна допустити деякі похибки.

Сучасний ринок може запропонувати безліч видів опалення заміського будинку . Вибір такої системи залежить в першу чергу від площі будинку і часу, який Ви там проводите. Якщо заміський будинок в основному використовується як дача, то встановлювати стаціонарну систему опалення буде невигідно. У такому випадку для опалення можна використовувати переносні недорогі обігрівачі.

Якщо ж у будинку живуть постійно, то тут потрібна опалювальна система серйозніше. Основний і найпоширенішою системою стаціонарного опалення вважається водяна система опалення. В якості нагрівача в ній використовується опалювальне обладнання котли . Існує два основних види водяної системи опалення: з природною і штучною циркуляцією рідини.

 • Система з природною циркуляцією . Принцип роботи такої системи в наступному: нагріта казаном вода піднімається по трубах і входить в радіатор батареї. Після охолодження вона важчає і по трубі обратки повертається в котел. Така система має один значний мінус – через низький тиск в трубах її можна застосовувати тільки для опалення невеликих приміщень.
 • Система зі штучною циркуляцією . Така система опалення аналогічна попередньої, але в ній є один особливий елемент – циркуляційний насос. Такий пристрій відповідає за циркуляцію води в системі опалення. Така система опалення відмінно підійде для обігріву великих заміських будинків.
 • Так як у якості нагрівального приладу в циркуляційних системах використовується котел, то непогано було б подбати і про його паливі. В якості палива можна використовувати електрику, газ, тверде та дизельне паливо.

 • Газ. Найдешевшим і розповсюдженим типом палива є газ. Але такий вид палива доступний не кожному, тому що газові магістралі прокладені тільки поблизу великих населених пунктів.
 • Дизельне паливо. Такий вид палива є дуже хорошою альтернативою газу. Для того, щоб використовувати такий вид палива потрібно обов’язково подбати про придбання спеціального бака для зберігання дизеля.
 • Тверде паливо. Дуже хороший вид палива. Не потребує зайвих витрат і добре підходить для опалення будинків. Єдиним недоліком є те, що потрібно заздалегідь подбати про будівництво сховища для такого палива. Також тверде паливо дуже швидко згорає і його постійно доводиться підкидати в топку котла.
 • Електрична система. Така система є дуже дорогою, а періодичні збої напруги швидко приводять її в непридатність.
 • Ось так, використовуючи дану статтю, можна легко ознайомитися з видами опалення заміського будинку .


  Інфрачервоний плівковий тепла підлога, монтаж і установка, відгуки про теплі плівкових підлогах
  Інфрачервона тепла підлога, монтаж і укладання плівкового теплої підлоги під плитку і ламінат

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Опалення
  <