Banner
Banner
Banner

Установка електричного бойлера своїми руками

лютого 27, 2012


Навіть рідкісне відсутність в квартирі або на дачі гарячої води, щонайменше, дратує. Аварійний ремонт котельні або трубопроводу, планове щорічне відключення – ось дві причини, які можуть позбавити нас комфорту. При наявності у вашому житло достатньої електричної потужності або при можливості її збільшити стає необхідною установка електричного бойлера (водонагрівача).

Зробивши вибір типу (проточний або накопичувальний) і потужності водонагрівача, необхідно визначити місце для його установки. Можна встановити його на кухні, але для комфортного прийому душу або ванни необхідний накопичувальний бойлер ємністю не менше 100 літрів, а вони досить великі, і встановлювати їх краще у ванній кімнаті. Найоптимальнішим варіантом буде установка електричного бойлера між точками споживання гарячої води, але при неможливості цього обійдемося тим місцем, яке вільно.

Насамперед влаштуємо технологічні отвори для трубопроводу та електричної підводки, для чого нам знадобиться дриль. Потім прокладемо кабель-канали або гофровану трубу (бюджетний варіант): якщо сучасні пластикові або металопластикові труби досить органічно виглядають і при відкритій проводці, то перекручений кабель не викликає позитивних емоцій. Та й зайва електробезпека не завадить. Проклавши кабель і труби (кабель знеструмлений і заізольований, на труби встановлені крани), ми приступимо до монтажу бойлера на стіну або на підлогу з використанням входять до придбаний комплект кронштейнів і кріплення. Потім підключаємо трубопровід і електрику, не забуваючи про обов’язкове заземлення і, що важливо, про те, що всі електроприлади повинні підключатися через окремий автоматичний вимикач. Так само не варто забувати, що для успішної роботи електричного бойлера, необхідно безперебійне електроживлення, без стрибків і раптових зупинок подачі, можна купити електростанції для дому, які можуть забезпечити ваш будинок якісним електрострумом цілодобово.


Інфрачервоний плівковий тепла підлога, монтаж і установка, відгуки про теплі плівкових підлогах
Інфрачервона тепла підлога, монтаж і укладання плівкового теплої підлоги під плитку і ламінат

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Опалення
<