Banner
Banner
Banner

Радіатори біметалічні

лютого 27, 2012


До появи біметалічних радіаторів на ринку призвело жорсткість умов експлуатації систем опалення, а також естетичні уподобання споживача. Не кожен радіатор опалення витримає гідравлічний удар або підвищену кислотність і механічну забрудненість води, а так же електрохімічну корозію. Однак біметалічні радіатори справляються з усіма цими проблемами.

Даний тип радіаторів призначений як для водяного, так і для парового опалення. Він використовується в житлових і виробничих приміщеннях з централізованою або автономною системою опалення.

Біметалічний радіатор складається із сталевої труби укладеної в алюмінієвий корпус. Сталь додає міцність радіатора, а алюміній збільшує теплообмін, що дозволяє більш ефективно опалювати приміщення. Корпус радіатора покритий порошковою емаллю, яка має антикорозійні властивості і стійка до стирання. Радіатори виробляються як з боковим, так і з нижнім типом підключення. Випускаються різні моделі з різними міжосьовими відстанями. Так радіатори біметалеві rifar представлені трьома конфігурація ми з міжосьовими відстані 500, 350 і 200 мм, що спрощує їх установку в приміщенні.

При монтажі радіатора необхідно враховувати обсяг і інші характеристики приміщення. Радіатори не бажано встановлювати в ніші або закривати їх декоративними панелями, так як це знизить тепловіддачу. Для можливості повного відключення радіатора від стояка його підключають через кульові крани.

Єдиним недоліком біметалічного радіатора є його більш висока (на 15-20%, в порівнянні з алюмінієвими) ціна. Однак по співвідношенню ціна / якість біметалічні радіатори є на сьогоднішній день кращим вибором.


Інфрачервоний плівковий тепла підлога, монтаж і установка, відгуки про теплі плівкових підлогах
Інфрачервона тепла підлога, монтаж і укладання плівкового теплої підлоги під плитку і ламінат

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Опалення
<