Banner
Banner
Banner

Проектування, монтаж і установка котельного обладнання

лютого 27, 2012


Монтаж котельного обладнання – відповідальна і потенційно небезпечна своїми наслідками при некваліфікованому виконанні робота, яку зазвичай довіряють фахівцям.

Часто ними ж виробляється і проектування котельних установок, хоча спланувати схему котельні можна і потрібно самому, заздалегідь передбачивши її потужність, навантаження, режим функціонування.

Найчастіше використовуються схеми котельних установок з кільцевим принципом побудови, адже така схема буде ефективнішою, заощаджує енергію, що виробляється котлом, і продовжує термін його служби. Але така котельня установка передбачає обов’язкове використання поряд з котлом ще й циркуляційного насоса, часто не одного, що збільшує вартість монтажу і складність робіт.

Монтаж котельні кільцевого типу виключає проблему нерівномірного прогріву радіаторів. А в разі декількох кілець, вона робить можливим поділ споживачів тепла на первинних і вторинних, регулюючи розподіл тепла в залежності від запитів. Наприклад, можна розділити по кільцях опалення першого і другого поверхів.

У контурі головного кільця такої системи зазвичай знаходяться тільки котел і первинний насос, а забір води ведеться в будь-якій точці кільця. До первинного кільцю приєднуються одне, два або більша кількість вторинних кілець з радіаторами опалення. Оптимальна кількість радіаторів складає 3-4 штуки на кільце.

Окрему кільце слід передбачити для системи теплої підлоги і ще одне – для бойлера. Зазвичай в цьому випадку вам вже буде недостатньо трьох вторинних кілець, а більша їх кількість недоцільно. Тут необхідно проектувати схему з двома первинними колекторами, кожен з яких живить свої кільця. Така схема передбачає використання більш потужного котла.


Інфрачервоний плівковий тепла підлога, монтаж і установка, відгуки про теплі плівкових підлогах
Інфрачервона тепла підлога, монтаж і укладання плівкового теплої підлоги під плитку і ламінат

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Опалення
<