Banner
Banner
Banner

Монтаж газових котлів опалення

червня 20, 2012


Кожна людина мріє про  затишок і комфорт у своєму власному заміському будинку, а тому облаштовує його як тільки може – купує красиві шпалери, ексклюзивні предмети інтер’єру, елементи декору, дорогі меблі але, заходячи в такий дорого оброблений і обставлений будинок розумієш, що чогось нахватає і це щось достатня кількість тепла, яке просто не може видати придбана задешево або просто від незнання система опалення.

Варто зазначити, що для недопуску подібних ситуацій необхідно не тільки правильно вибрати котел, але і вірно його встановити. Найпопулярнішими на сьогоднішній день котлами для заміських будинків є газові котли, адже вони досить економічні, а також на сучасному ринку вони представлені у великому асортименті. Так, наприклад, існує кілька основних типів газових котлів – настінні, підлогові, із закритою або відкритою камерами згоряння палива, металеві, чавунні і т.д. але яким би не був котел, його процес монтажу, зокрема, правила монтажу, залишаються єдині і в нашій статті ми вкажемо основні етапи роботи по встановлення газових котлів опалення , а також основні вимоги, які до них пред’являються .

Перед тим як починати монтаж газових котлів опалення  необхідно отримати дозвільні документи у відповідних органів, адже якщо почати роботи без них, то можна заробити досить великий штраф. Також, перед початком будь-яких робіт варто потурбуватися і про виконання інших вимог, які висуваються до газових систем опалення як ось обладнання витяжної труби, забезпечення вільного доступу кисню до гніт і, в разі його відсутності, установку вікна в тій кімнаті, де передбачається установка котла. Відносно витяжки варто зазначити, що сьогодні існують газові котли vaillant , оснащені примусовою витяжною системою, яка одночасно і витягує продукти горіння на вулицю і забезпечує пальник необхідним киснем, що значно спрощує монтажні роботи. Якщо ж вибір припав на котли з природною тягою, то туту нічого не поробиш – доведеться облаштовувати і витяжну систему, і систему подачі кисню в пальник.

Також, не зайвим буде відзначити і той факт, що після установки газового котла опалення його обов’язково повинен опломбувати фахівець з компанії-постачальника газу, інакше він буде вважатися незаконно встановленим та можливі санкції з боку контролюючих органів

Установка електричного бойлера своїми руками
Установка опалення заміського будинку

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Опалення
<