Banner
Banner
Banner

Види сучасних побутівок

лютого 27, 2012


Якщо у вас є невеликий будівельний бізнес, ви просто будуєте свою дачу, або ж свій власний будинок, то вам просто не обійтися без таких будівель як побутовки . Сучасні тимчасові житла здатні задовольнити вимоги навіть найбільш вимогливих і вимогливих споживачів, так як якість побутівок на сьогоднішній день дуже високо і відповідає всім необхідним санітарним, екологічним і пожежобезпечним вимогам Під замовлення можна виготовити як одно-так і двоповерхові побутовки, як правило, останні використовуються в як тимчасових офісів або як місце відпочинку для робітників.

Будівельні побутівки призначені для тимчасового проживання або для використання в якості робочого приміщення або приміщення для відпочинку робітників. Всі побутовки, за типом використовуваного для їх будівництва матеріалу, діляться на металеві і дерев’яні. Деревина, найчастіше, використовується для будівництва дачних побутівок, а метал – для будівельних побутівок. Хоча дерев’яні побутівки і виглядають красивіше і володіють деяким, властивим тільки деревині затишком, але на відміну від металевих мають значно менший строк експлуатації.

Незалежно від того з якого матеріалу вони виготовлені, побутовки представляють собою міцну рамну конструкцію, виготовлену з профілів, на якій закріплені стійки рам і зовнішня і внутрішня обшивка. Стіни, підлога і покрівля побутівок утеплюється спеціальним утеплює. Покрівля, як правило, виготовляється з листів металу. В якості фундаменту для побутівок будь-якого виду використовують гравійну підсипку, бетонні блоки або ж дерев’яні бруси. Якщо є така необхідність, а часто вона присутня, то побутівка може бути обладнана електропроводкою, каналізаційною системою, світильниками і розетками.

Як вже було сказано вище в нашій статті, за призначенням все побутовки діляться на будівельні і дачні побутівки:

 • Побутовки будівельні. Даний вид побутівок виготовляється спеціально для використання в якості підсобних приміщень і приміщень для відпочинку робітників. Будівельні вагончики виготовляються, як правило, з металевого або ж дерев’яного каркаса, обшитого оцинкованим профнастилом. Така конструкція побутівок дозволяє зробити їх більш міцними, яка дуже необхідна в процесі частою вантаження і розвантаження даного типу споруд. Також, будівельні вагончики відмінно підходять для використання їх в якості тимчасового житла, так як їх можна по бажаю комплектувати різноманітними додатковими пристроями для створення максимально комфортних умов проживання.
 • Побутовки дачні. Даний вид побутівок є найпоширенішим у нашій країні, так як активно використовується в якості тимчасового житла на дачних ділянках. Дану популярність легко пояснити тим, що побутовки коштують значно дешевше будівництва власного дачного будиночка. Даний вид побутівок повністю виготовляється з деревини, а це означає, що такий тимчасовий будинок повністю екологічно чистий, і в ньому завжди буде сухо, тепло і затишно.
 • % 0

  A

  Як правильно визначити ціни на будівельні ліси
  Конвекційні та стелажні печі

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Новини
  <