Banner
Banner
Banner

Унікальні види прес-форм

лютого 27, 2012


Унікальні види прес-форм, їх виробництво

Прес-форми – є основними елементами у конвеєрному виробництві пластмасових та металевих ливарних виробів. Цілком природно, чим точніше налагоджено виробництво прес-форм, тим якісніше буде виходить з неї продукт.

Сучасні види прес-форм

Прес-форма литтєвого пресування. Перед пресуванням сама форма перебувати в зімкнутому стані. Сировина в неї заливається за допомогою окремої завантажувальної камери у вигляді рідини. Зазвичай прес-форми цього виду виконуються з верхніми і нижніми завантажувальними камерами. Саме цей вид форми використовують більшість ливарних виробництв.

Прес-форма прямого пресування. Застосовується для більш точного виробництва прес-формою литтєвого продукту, але через високу вартість використовується на підприємствах рідко. Прес форма складається з матриці, на яку викладають сировинний матеріал і пуансона, що діє на сировину як прес. У процесі пресування сировину нагрівають, від чого воно набуває додаткової пластичність. Затиснутий між матрицею і пуансоном матеріал тоншає, заповнюючи найдрібніші поглиблення форми.

Стандартна форма для пресування

Зазвичай при виготовленні прес-форми використовують стандартний набір складових:

 • плити;
 • формотворчих пуансони і матриці;
 • ливникові системи (гарячо-або холодно-канальні);
 • системи виштовхування готового виробу;
 • системи охолодження;
 • направляючі елементи.
 • Продукт лиття, одержуваний з прес форми, може бути використаний безпосередньо за призначенням, або в якості пакувальної тари, упаковки. Від зовнішнього види останніх часто залежить купівельний попит населення на упаковану продукцію. «Одяг» для продукту належної, привабливою, з лініями, що підкреслюють марку підприємства. Тому над кожною прес-формою працюють дизайнери-розробники. Завдяки їх ретельній роботі нам усім знайомі індивідуальні форми пластикових пляшок відомих брендів: «Кока-Кола», «Пепсі», «Балтика».

  З метою зниження витрат при виробництві продукції часто ливарні форми виготовляють багатомісними. Це інтенсифікує процес лиття пластмас. При виробництві прес-форм такого виду число місць або гнізд зазвичай кратно двом. Форми пресування з кількістю гнізд більше ста зазвичай затребувані ливарними комплексами, що спеціалізуються на ПЕТ преформ.


  Як правильно визначити ціни на будівельні ліси
  Конвекційні та стелажні печі

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Новини
  <