Banner
Banner
Banner

Стінові скляні блоки

лютого 27, 2012


Серед усього розмаїття оздоблювальних матеріалів, варто відзначити стінові скляні блоки , так як саме вони здатні прикрасити інтер’єр будь-якого приміщення. Сучасні скляні блоки виглядають як такі оригінальні різнокольорові «цеглинки», які відмінно підходять для прикраси будь-якої кімнати.

Стінові скляні блоки мають безліч переваг, серед яких варто відзначити високий рівень звукоізоляції, теплоізоляції, а також високий коефіцієнт світлопропускання.

Скляні блоки можна використовувати по-різному – можна або вбудовувати їх у вже готову бетонну стіну (робити такі оригінальні кольорові «острівці») або ж створювати з них стіну (перегородку), яка стане просто ідеальним прикрасою будь-якого інтер’єру.

Для того щоб такі скляні блоки могли виконувати своє службове призначення, потрібно правильно підібрати скло. Скло в блоках може бути різної фактури – матове або прозоре, безбарвне або розфарбоване (варто зазначити, що колірна гамма стеклоблоков дуже широка), з малюнком або без.

На сьогоднішній день існує два основних способи укладання стінових скляних блоків – «сухий» і «рідкий» способи.

При «рідкому» способі укладання склоблоки укладаються за допомогою цементного розчину або «рідких цвяхів» (можна також використовувати і спеціальний клей).

%

0D

«Сухий» спосіб менш поширений, але ми розповімо і про нього:

 • Перед початком укладання стеклоблоков, їх потрібно «приміряти» до отвору (краще робити це не знімаючи з блоків плівки – це запобіжить їх від пошкоджень).
 • Далі, потрібно буде на підставу накласти розчинну подушку і натягнути направляючий шнур.
 • Після підготовчих робіт, можна переходити безпосередньо до укладання блоків. Перший ряд стеклоблоков потрібно починати з кута, використовуючи при цьому хрестики.
 • Шви між рядами стеклоблоков необхідно обробити арматурою. Потрібно укладати по 2 прута для ряду, закладаючи кінці до примикає стіні. Далі, потрібно вкрити арматуру розчином і можна приступати до укладання нового ряду.
 • Після, потрібно видалити всі хрестики і затерти шви затіркою для кахлю (робити це потрібно поки розчин ще не засох).
 • Для економного будівництва та ремонту, потрібно купувати якісні будівельні матеріали за оптовою ціною, без націнок. Приміром сендвіч панелі прайс яких можна подивитися в зручній таблиці, пропонує купити сендвіч панелі по «справедливою» ціною.


  Як правильно визначити ціни на будівельні ліси
  Конвекційні та стелажні печі

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Новини
  <