Banner
Banner
Banner

Стільниці Верзаліт

лютого 27, 2012


Сучасний ресторан, бар або кафе дуже складно уявити без зручних, красивих і компактних столиків. Такі столики для багатьох подібних закладів є не тільки елементом меблів, але ще й дуже значимим елементом декору. Але для того щоб ці столики стали дійсно прикрасою інтер’єру ресторану або кафе необхідно щоб вони були виготовлені з дійсно якісних і довговічних матеріалів.

Як правило, сучасний столик в ресторані або барі складається з двох частин – безпосередньо самої стільниці та підстілля. Так як про підстілля ми вже говорили (статтю про ці елементах столу можна знайти на нашому сайті), то сьогодні хотілося б сказати кілька слів про стільниці.

Як правило, стільниці для ресторанних столиків виготовляються з натуральних матеріалів, таких як ДСП, МДФ. Але, варто зазначити, що ці матеріали не відрізняються завидною міцністю і красивим зовнішнім виглядом, тому зовсім недавно німецькими технологами був винайдений матеріал верзаліт.

За основу при виготовленні такого матеріалу була взята звичайна ДСП, але при виготовленні в неї додавалися спеціальні гранули пластика. Також був трохи змінений і сам технологічний процес виготовлення – пресування нового матеріалу відбувається при дуже високій температурі, що дозволяє отримає готовий продукт з високою міцністю і однорідної текстурою. Такі властивості з’являються у верзаліта завдяки тому, що пластик і тирсу під впливом високої температури при пресуванні спікається в однорідну масу.

Таким чином, завдяки процесу виготовлення і застосування інноваційних матеріалів, стільниці верзаліт купити які сьогодні можна по досить-таки вигідними цінами, отримує високу міцність, а також здатність витримувати прямий вплив вологи і стійкість до деформацій. Також як правило, при виготовленні таких стільниць їх поверхню додатково покривається шаром пластика, який дає додатковий захист від пошкоджень і зносу.

Варто зазначити, що стільниці werzalit ціна на які сьогодні значно впала, має деякі, властиві тільки їй конструктивні особливості. Так, наприклад, все стільниці такого виду мають типовий розмір і готові завали по периметру. Завдяки цим особливостям, стільниці не вимагають який додаткової обробки і відразу ж готові до використання (єдине, що потрібно зробити, так це вибрати і закріпити підстілля, статтю про які можна знайти на нашому сайті).

Завдяки своїм властивостям, стільниці верзаліт мають масу переваг перед звичайними стільницями з ДСП або МДФ:

 • Стійкість до подряпин і плям. Стільниці верзаліт, на відміну від інших стільниць, з роками не старіють і залишаються такими ж як ніби тільки зійшли з конвеєра заводу. Також, їх дуже легко мити, навіть агресивними миючими засобами.
 • Ергономічна кромка. Завдяки ергономічній кромці, стільниці даного виду дуже легкі і їх зручно використовувати і транспортувати.
 • Масивність і стійкість. Завдяки своїй формі, навіть у саму вітряну погоду столи з такими стільницями залишатимуться стійкими.
 • Стійкість до погодних умов. Такі стільниці можна використовувати навіть на відкритому повітрі, так як на них абсолютно не впливає волога


  Як правильно визначити ціни на будівельні ліси
  Конвекційні та стелажні печі

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Новини
  <