Banner
Banner
Banner

Догляд за домашніми шафами

лютого 27, 2012


Купуючи меблі, в тому числі і шафи для облаштування свого комфортного і затишного побуту слід пам’ятати, що за ними необхідно регулярно доглядати, оскільки це може продовжити термін її експлуатації та просто задовольняти вас з естетичної точки зору.

Як організується догляд за такий громіздкою, але потрібної меблями в інтер’єрі вашої квартири або будинку? Як правило, різні шафи призначені для різних потреб, у них різні функції, а, отже, і виготовлені вони з різних матеріалів.

Важливо знати, що уникнути швидкого старіння вашої меблів можна в тому випадку, якщо своєчасно чистити її від різного роду забруднень. Також необхідно оберігати її від впливу прямих променів сонця, від підвищеної вологості. До сучасних меблів зараз часто стали застосовувати ламінування для того, щоб захистити її від деформації унаслідок попадання пари і зайвої вологи. Не варто ставити ваші шафи занадто близько до обігрівачів або системи опалення, а так само вони не люблять протягів і перепаду температури.

При цьому пам’ятайте, що внутрішні елементи слід оберігати від надмірного перевантаження, використовуйте їх тільки за прямим призначенням. Не забувайте про те, що меблі потрібно берегти від непотрібних механічних впливів, оскільки вони псують зовнішній вигляд поверхонь.

Пам’ятайте про те, що меблі вимагає правильного за собою догляду. Для чищення слід використовувати тільки спеціальні рідини і розчини, які підходять до конкретної поверхні. При цьому пам’ятайте, що очищати від забруднень поверхні слід тільки м’якими тканинами. Намагайтеся не використовувати щітки навіть тоді, коли вам необхідно прибрати сильні забруднення. Якщо потрібно очистити витяжну шафу, то змініть фільтри і промийте декоративну обробку за допомогою ганчірки і будь-якого миючого засобу.

Для очищення дерев’яних поверхонь вам потрібно придбати поліролі, оскільки вони допоможуть зберегти колір ваших меблів і не залишать плям. Не використовуйте для їх чистки порошки або мильні засоби, тому що вони залишають розводи і можуть подряпати поверхні.

Якщо у шафи є скляні вставки, наприклад, розсувні або відкриваються дверцята, або дзеркальні поверхні, тоді їх слід протирати спеціальними засобами, але пам’ятайте, що вони не повинні містити агресивні компоненти.

Особливий догляд вимагають поверхні з розсувними дверима. Рейки їх направляють необхідно регулярно очищати від засмічення і скупчується пилу. Це правильніше робити пилососом, оскільки волога негативна для залізних частин і гумового ущільнювача. Щоб уникнути появи дурного запаху з шаф, то їх слід регулярно провітрювати. В речових шафах можна потримати приємно пахнуть квіти або парфуми. Кухонні шафи слід промити зсередини перекисом водню або розчином марганцівки, при цьому слід обробити кожну знімну полицю і вичистити всі кути і краї полиць і шухлядок.

І стежте за тим, щоб дверцята ваших шаф закривалися.


Як правильно визначити ціни на будівельні ліси
Конвекційні та стелажні печі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Новини
<