Banner
Banner
Banner

Будівельні мостові крани в роботі

лютого 27, 2012


Мостові крани стали затребуваним устаткуванням на сучасних будівельних майданчиках. Дана техніка представлена сьогодні декількома різновидами.

Виробники називають мостовим кран, у якого вантажопідіймальний механізм розташовується на візку. Дана візок, в свою чергу, рухається по спеціальній пролітної конструкції, яка отримала назву моста. Нарешті, міст пересувається по призначеним для цього рейках, розміщеним на підкранових балках.

Як правило, підкранові балки, якими оснащується мостовий або кран козловий, спираються на консолі колон спеціальної естакади або існуючої будівлі. На підприємствах будівельної індустрії подібне обладнання широко затребуване. Головним недоліком техніки, на думку фахівців, є жорстка прив’язка до будівлі або естакаді, неможливість вести роботу без спеціального шляху, піднятого над обслуговуються ділянкою. При цьому мостові крани по максимуму використовують будівельну висоту вже існуючих будівель.

За конструктивним виконанням бруківки та козловий кран може бути розділений на декілька груп. Для мостового агрегату це кран-балки з електричною або ручної талью, мостові двобалочні крани з вантажною візком, однобалкові крани легкого типу.

На сучасних будівельних майданчиках використовують кран-балки підвісні, а також оснащені ходовими колесами. Перші пересуваються по нижньому поясу таврових і двотаврових балок, які складають підкранових шлях. Кран-балки, оснащені ходовими колесами, здатні опиратися на традиційний підкранових шлях.

На сучасному ринку кран мостовий представлений з декількома типами приводу – ручним або машинним. Як правило, мостові крани випускають з заводу зі спеціальним вантажопідйомним крюком. Рідше зустрічаються конструкції, оснащені одно-і двоканатного грейфером, штабелювальні пристроєм, спеціальної магнітною смугою.

Мостовим краном на сучасній будівельному майданчику управляють з кабіни кранівника. Як правило, вона розташовується на краю моста. Окремі тихохідні механізми оснащуються системою управління з підлоги. Крім традиційних конструкцій мостових кранів, сучасні виробники пропонують спеціальні.

Все це робить роботу з підйому і переміщення вантажів на будівельному майданчику більш ефективною і якісною.


Як правильно визначити ціни на будівельні ліси
Конвекційні та стелажні печі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Новини
<