Здам квартиру на добу в Москві |
Banner
Banner
Banner

Здам квартиру на добу в Москві

лютого 27, 2012


В Інтернеті нині існують сайти, які спеціалізуються виключно на оренду нерухомості. Подібну інформацію з оголошеннями «квартира на добу в Москві» можна знайти і в газетах. Саме подобова оренда стала в наші дні для багатьох власників нерухомості вельми вигідним бізнесом. Вигідно це і для гостей столиці і відрядних. По-перше, знімна квартира дешевше готельного номера, по-друге, вона набагато зручніше. Ні строгих обмежень за часом, у скільки повертатися. Є прекрасна можливість самостійно готувати їжу, не порушуючи своїх смакових звичок, та це й дешевше харчування в готельних ресторанах і кафе. І найважливіше, мабуть, це спокій. Готельний номер не рятує від галасливих сусідів. У багатьох готелях дозволяється палити в номерах, запах сигарет досягає коридору і проникає в сусідні кімнати. Готельний сервіс в рази дорожче оренди квартири.

Не варто боятися того, що в орендованій квартирі можна зустрітися з масою незручностей. Всі вони добре відремонтовані і оснащені необхідним набором меблів і електроприладами. Безсумнівно, є і набір посуду. Деякі господарі навіть підключають інтернет. Білизна міняється через три дні, але якщо є необхідність, то і частіше. У квартирі підтримується порядок.

І якщо забронювати готельний номер в Москві складно, то знайти житло подобово можна без проблем. Однак слід відразу з’ясувати, з ким ви спілкуєтеся: з господарем або посередником. Послуги посередника або ріелтора обійдуться близько десяти відсотків від вартості оренди. Не варто розглядати тільки один, перший-ліпший варіант. І орендодавцю, і орендарю потрібно обов’язково перевіряти документи, щоб уникнути неприємних наслідків.

Після того, як питання з житлом вирішене, можна насолодитися столичним життям, побалувати себе прекрасним ввечері в ресторані, нічному клубі. Любителі мистецтва можуть придбати квитки в театр, або на виставку відомого художника. Не варто відмовлятися від екскурсій, які розкажуть багато цікавих фактів з життя столиці. Варто пройтися вулицями Москви, подивитися на пам’ятники, архітектурні споруди, побувати в музеях, адже саме тут будувалася історія Російської держави. Саме тут знаходиться уряд і в даний час. Всі закони, реформи видаються саме в Москві, всі нововведення виникають тут. Такої кількості видатних особистостей, як у мегаполісі ніде більше не зустрінеш.


Землі сільськогосподарського призначення від власника
Апартаменти в Іспанії, оренда і купівля апартаментів Іспанії

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Нерухомість
<