Вартість нерухомості в московській області |
Banner
Banner
Banner

Вартість нерухомості в московській області

лютого 27, 2012


Ні для кого не секрет, що покупка будь-якої нерухомості, в тому числі нерухомості недалеко від російської столиці, міста-героя Москви, є одним з найкращих капіталовкладень. Нерухомість майже ніколи сильно не падає в ціні – це може відбуватися поступово, але, як правило, після падіння, вартість нерухомості в московській області піднімається в кілька разів.

Як правило, всю нерухомість московської області можна розділити на кілька видів: комерційну (офіси, склади, торговельні площі) і житлову. Дуже популярною сьогодні є саме комерційна нерухомість московська область – рівні продажів і споживчий попит тут як ніде високі. Що стосується житлової нерухомості, то можна сказати, що московська область – одне з кращих місць для постійного проживання, адже і Москва поруч з її перспективами роботи і красивою життям, та й усіляких лісів, річок та інших місць відпочинку (що дуже важливо) достатньо.

Варто зазначити, що сьогодні більшість житлової площі в московській області сконцентровано в затишних котеджних селищах. Такі селища мало того, що обладнані всіма необхідними комунікаціями (газ, води, електроенергія), так ще в них є вся необхідна для комфортного проживання інфраструктура, включаючи магазини, дитячі садки, а в великих селищах ще й школи.

Не зайвим буде вказати, що вартість нерухомості в московській області як комерційної, так і житловий залежить від того, наскільки віддалений той чи інший об’єкт від столиці. Як правило, якщо для комерційної нерухомості хочеш не хочеш, а доводиться купувати нерухомість недалеко від Москви або великих міст-сателітів, то для житла підійде і та нерухомість, яка розташована на великому видаленні від столиці (до 100 км).


Землі сільськогосподарського призначення від власника
Апартаменти в Іспанії, оренда і купівля апартаментів Іспанії

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Нерухомість
<