Ринок нерухомості Санкт Петербурга |
Banner
Banner
Banner

Ринок нерухомості Санкт Петербурга

лютого 27, 2012


Ринок нерухомості Санкт Петербурга насичений різними пропозиціями, які відрізняються по ціновій категорії в залежності від року і району будівлі, площі, статусу квартири і т.д. Найбільш затребуваними сегментами ринку нерухомості виступають новобудови і житло економ класу. Однак і сегмент елітної нерухомості розвивається швидкими темпами. Тому придбати житлоплощу, що відповідає основним побажанням досить легко.

Якщо розглядати недороге житло, то квартири економ класу в Санкт Петербурзі в першу чергу цікавлять людей, для яких основним фактором при виборі квартири є вартість, а не стан квартири, наприклад, молоді сімейні пари або приїжджі, які прагнуть зачепитися в місті. Найчастіше до категорії даних квартир відносяться однокімнатні та двокімнатні квартири із загальною площею 30 – 46 м.кв. Найбільшим попитом користується житлоплощу в районах з добре розвиненою інфраструктурою і хорошим транспортним сполученням.

Купити квартиру в Петербурзі на ринку первинної нерухомості досить легко. Ринок представлений величезною різноманітністю архітектурних рішень. Будівельники пропонують квартири в будинках стандартних панельних серій, так і в будинках, побудованих за новими технологіями. У новобудовах, як правило, переважають квартири більшого метражу, наприклад – однокімнатні 40 … 55 кв.м, двушки 60 … 90кв.м. і т.д.

Елітне житло Санкт Петербурга представлено в кількох варіантах – історична частина міста або відокремлені елітні райони. Враховуючи, що через обмеження по забудові в центрі міста придбати нове елітне житло в центрі Петербурга досить важко, існує ринок вторинного елітного житла, де елітна квартира може перебувати поруч з комунальною. Що стосується первинного ринку, то на ньому пропонуються квартири, що відповідають найвищим вимогам по відношенню до комфорту, високому рівню безпеки, місцем розташування, інфраструктуру і т.д.


Землі сільськогосподарського призначення від власника
Апартаменти в Іспанії, оренда і купівля апартаментів Іспанії

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Нерухомість
<