Професійний ріелтор – гарантія успіху операції з нерухомістю |
Banner
Banner
Banner

Професійний ріелтор – гарантія успіху операції з нерухомістю

лютого 27, 2012


Сьогодні ринок нерухомості пропонує споживачам досить широкі можливості. Ми можемо придбати квартири, які відразу мають вбудовану побутову техніку, мобільні кондиціонери і навіть меблі. Нам відкриті широкі можливості для вибору житла будь-якого планування в будь-якому районі і будівлі.

Однак не слід забувати і про небезпеки, які таїть в собі дана область. Для того щоб максимально захистити себе від можливих несприятливих наслідків при купівлі того чи іншого об’єкта нерухомості, необхідно завжди звертатися до фахівців. Професійні ріелтори мають великий стаж роботи у цій сфері, відмінно володіють нормами житлового законодавства, а також прекрасно розуміють тенденції, які в даний момент характеризують ринок.

Переваги співпраці з подібним фахівцем очевидні. По-перше, це спрощує пошук і оформлення квартир, а також знижує ризик настання тих чи інших несприятливих наслідків.

-друге, ви завжди вправі розраховувати на те, що посередник дізнається всю «таємницю» обраного вами житла, дізнається її історію. По-третє, ріелтор проведе правову експертизу підписуються вами документів, а можливо і візьме участь у їх складанні.

Крім того, багато професійні посередники роблять також сприяння клієнтам в одержанні іпотечних кредитів, виборі банку і т.д.

Професійний ріелтор при підборі житла неодмінно враховує всі побажання своїх клієнтів. Шукайте ви вдома, в яких встановлені газові опалювальні котли або вам потрібна квартира, розташована виключно на другому поверсі, пошук буде здійснюватися з урахуванням ваших потреб.

У той же час оформлення нерухомості через посередників має переваги тільки в тому випадку, якщо спочатку ви довірили даний захід фахівця екстра-класу. А далеко не всі ріелтори, що працюють на ринку, є такими. Як відрізнити хорошого фахівця від посереднього, на що слід звернути увагу при його виборі?

По-перше, ми б рекомендували вам мати справу тільки з ріелтерськими фірмами. Брокер-одинак навряд чи здатний задовольнити всі ваші інтереси.

друге, потрібно з’ясувати, як давно дана компанія існує на ринку. Чим більше її стаж, тим більша ймовірність високої якості надаваних послуг.

третє, дізнайтеся, чи є у компанії власна база нерухомості. Її наявність також є одним з ознак професіоналізму.

четверте, з’ясуйте, чи є у агентства страхування професійної відповідальності. Сьогодні ця умова не є обов’язковим, але поважаюча себе компанія обов’язково подбати про наявність страхового поліса.

Вибравши фахівця, уважно прочитайте умови договору, який він пропонує підписати. Особливу увагу приділіть пунктам, в яких говориться про його обов’язки та відповідальність у разі їх невиконання. Ці умови повинні бути чітко прописані і не допускати двоякого тлумачення.


Землі сільськогосподарського призначення від власника
Апартаменти в Іспанії, оренда і купівля апартаментів Іспанії

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Нерухомість
<