Приватизація земельних ділянок, терміни, ціна і порядок приватизації |
Banner
Banner
Banner

Приватизація земельних ділянок, терміни, ціна і порядок приватизації

лютого 27, 2012


Згідно закону про приватизацію земельних ділянок , власники будівель, які знаходяться на території дільниць, які є муніципальної або державною власністю, зобов’язані взяти в оренду або придбати у держави (іншими словами – приватизувати) дану ділянку. Однак процедура приватизації земельної ділянки вимагає значних грошових витрат і часу.

Порядок приватизації земельної ділянки

Оформлення документів для приватизації земельної ділянки в садівництві починається зі збору необхідних документів.

 • У першу чергу вам потрібно садові книжка (членська книжка садівника), так як часто вона є єдиним документом, який підтверджує право на землю.
 • Копія паспорта користувача садової ділянки.
 • Виписка з протоколу зборів садового товариства, в якому виноситься рішення про прийняття нового члена товариства.
 • Довідка про відсутність заборгованість перед товариством
 • Копія генплану садівництва, яка засвідчується його головою.
 • Після того, як будуть зібрані всі необхідні документи, ви можете і далі самостійно здійснювати процедуру оформлення ділянки у власність, а можете звернутися в спеціальну землевпорядну організацію.

  Перший варіант можливий, якщо ви не обмежені в часі, але не маєте достатньою кількістю грошових коштів. У першу чергу необхідно буде укласти договір з геодезичної фірмою, яка сформує кадастрове і межевое справи. Підписувати ці справи в комітеті з архітектури й земельному комітеті доведеться самостійно. Підписані справи необхідно буде здати в районну адміністрацію, яка в свою чергу дасть вам постанову. Весь пакет документів передається в кадастрову палату.

  Після того як кадастрова палата видасть вам форми В1-В4, всі зібрані документи здаються на реєстрацію до районної ГБР.

  Приватизувати земельні ділянки в Підмосков’ї ціни обійдеться дорожче, ніж, наприклад, у Воронезькій області. Терміни приватизації земельних ділянок так само залежать від регіону і можуть коливатися від 4 місяців до 1 року.

  Якщо ви вибрали другий варіант, то фахівці позбавлять вас від біганини по інстанціях і допоможуть грамотно і швидко оформити всі необхідні папери. За послуги геодезиста та юридичні послуги ви будете платити окремо. Як правило, в оплату послуг фахівців не входять оплати за постанову і виписку з кадастру, оплата держмита.


  Землі сільськогосподарського призначення від власника
  Апартаменти в Іспанії, оренда і купівля апартаментів Іспанії

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Нерухомість
  <