Правильна покупка і продаж квартири |
Banner
Banner
Banner

Правильна покупка і продаж квартири

лютого 27, 2012


Сьогодні ні для кого не секрет, що при купівлі або продажу квартири необхідно бути дуже пильним, інакше можна просто «пролетіти». Для того щоб не «потрапити в халепу» і не провести операцію з квартирою невдало, рекомендуємо прочитати нашу статтю, у якій будуть вказані всі тонкощі операцій з квартирами.

Як купити квартиру?

Квартиру сьогодні можна купити тільки в двох місцях:

У будинку-новобудові

Купити квартиру в новому будинку простіше простого: для цього необхідно зібрати вага необхідні документи, перевірити наявність всієї необхідної документації у власника житла (як правило, це забудовник, але може ще бути й банк, або будь-яка інша організація) і підписати договір купівлі-продажу з наступним його запевненням у нотаріуса.

На ринку вторинного житла

Перед тим як купити квартиру , так сказати б / у, насамперед розпитайте сусідів про її історію, про сім’ю, яка в ній проживає – це необхідно, щоб вас не обдурили в майбутньому, просто продавши квартиру через підставних осіб (не зайвим буде і перевірка документів продавця, що підтверджують його прописку в цій квартирі). Після такої перевірки, необхідно обов’язково укласти договір купівлі-продажу та завірити його у нотаріуса незалежного (незалежний нотаріус обов’язкова умова, адже багато шахраї підкуповують «своїх» нотаріусів, що посвідчують свідомо недійсні договору).

Як продати квартиру?

Продати квартиру сьогодні не набагато простіше, ніж її купити, адже навіть в цій сфері існує досить багато способів шахрайства, скориставшись якими, нечесні люди можуть в кінцевому результаті залишити вас без житла і грошей.

Перед тим як продати квартиру, необхідно розглянути всі способи якими ви це можете зробити. Так, наприклад, найбільш популярний спосіб продажу квартир в нашій країні – це продаж через ріелтерські агентство. Для того щоб продати квартиру, необхідно спочатку звернутися в це агентство, після чого його представники оцінять вашу квартиру і виставлять її на продаж.

Продаж квартири таким способом позбавить продавця від безлічі проблем, тому xто ці самі агентства і підберуть покупця, і перевірять його кредитні історії та його платежевозможность.

Але варто враховувати один факт – при продажу квартири за допомогою агентства, варто бути готовим до того, що представники цієї контори за продаж стягнуть з вас відсоток від вартості квартири.

Також, не менш популярним способом продажу квартири є пряма її продаж, тобто продаж безпосередньо власником квартири покупцеві. Це трохи ризикований спосіб, так як саме в ньому було відмічено дуже багато шахрайств. Для того щоб продаючи квартиру самостійно, не попастися на вудку шахраїв, необхідно перед продажем обов’язково зробити те саме, що роблять ріелторські агентства, а саме перевірити покупця. Якщо після перевірки покупець «чистий», то можна підписувати договір купівлі-продажу і завіряти його в нотаріуса.

Для того щоб продати квартиру швидше, можна скористатися деякими способами реклами:

 • Подати оголошення про продаж у всі газети свого міста.
 • Помістити оголошення про продаж квартири на сайтах нерухомості свого міста (краще всього, якщо там будуть ще розміщені і фотографії квартири), при цьому оновлювати це саме оголошення необхідно щодня.
 • продзвонити всі номери, вказані в оголошеннях про купівлю квартири.
 • Також, дуже ефективним способом реклами продажу своєї квартири буде обклеювання стікерами та рекламними оголошеннями всі будинки в районі, де ви проживаєте.


  Землі сільськогосподарського призначення від власника
  Апартаменти в Іспанії, оренда і купівля апартаментів Іспанії

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Нерухомість
  <