Banner
Banner
Banner

Як зробити вбудована шафа купе своїми руками відео, самостійне виготовлення, складання, внутрішнє наповнення

лютого 27, 2012


Шафи-купе, як вбудовані, так і звичайні, вже перестали бути предметом інтер’єру сучасних розкішних квартир і все частіше розцінюються як необхідність в будь-якому житлі, особливо – малогабаритному.

У зв’язку з такою популярністю шаф-купе зараз з’явився великий вибір їх моделей, різні матеріали і навіть комплекти для того, щоб зібрати шафа купе своїми руками . Найголовніше під час складання – точно уявляти собі пристрій шафи і скласти докладний план з усіма розмірами і деталями.

Вбудована шафа купе своїми руками, виготовлення та складання шафи-купе

Ретельна планування, а краще з кресленнями, значно спрощує роботу, коли ви плануєте зробити шафу купе своїми руками. Розміщене тут відео по самостійному виготовленню шафи-купе має допомогти вам зрозуміти порядок складання, але ми додатково розповімо вам про те, як зробити шафу купе своїми руками, які інструменти та матеріали вам знадобляться.

З інструментів вам необхідні: дриль, шуруповерт, ступеневу свердло-фреза під конфірмати, електролобзик, струбцини, праска, рулетка, рівень, косинець і дещо по мелочевке. Як матеріали для складання шафи купе своїми руками використовуються: ЛДСП, МДФ, ДВП, скло, самоклеющаяся кромка, монтажний клей типу «рідких цвяхів» і профіль монтажний. Фасади шафи зазвичай замовляються в готовому вигляді, але можна також зробити їх і самому з матового скла, дзеркала або МДФ. Фурнітура також набувається в спеціалізованих магазинах.

як зробити шафу купе своїми руками фото
самостійне виготовлення та складання шафи купе
відео про внутрішні наповнення шафи

Якщо ви хочете зібрати вбудована шафа купе своїми руками, то спочатку встановіть на місце бічні стінки і дно, і перевірте точність розмірів, відзначте місця свердління під кріплення. А потім приступайте до збірки каркаса і подіуму.

Перед тим, як зробити шафу купе своїми руками, майте на увазі, то довжина стандартного аркуша ЛДСП не перевищує 275 см, так що занадто широкі шафи планувати не варто, якщо хочете, щоб подіум був цілісним.

При самостійної збірці шафи купе обов’язково продумуйте всі етапи наперед, щоб потім не довелося розбирати готову конструкцію, тому що забули ввернути десь шуруп або просвердлити отвір під конфірмат. Якщо вже так і сталося, то подумайте, як можна змінити кріплення або знайти альтернативний варіант. Наприклад, полку замість конфірмати можна закріпити шкантами і зсередини, не розбираючи каркас.

Виготовлення шафи купе відео, внутрішні наповнення

Кількість полиць, ящиків, відділень істотно впливає на ціну готового виробу, тому внутрішнє наповнення шафи купе краще ретельно планувати і підбирати відповідну фурнітуру.

Якщо шафа високий, то подумайте про те, щоб розмістити, замість звичайного вішала, пантограф. Це дасть можливість вішати куртки, сорочки або штани в два яруси, економлячи матеріал на полки і оптимізуючи простір.

зможе розповісти докладніше про цей спосіб наповнення шаф купе відео , розміщене в цій частині статті. Там же ви побачите різні варіанти компоновки полиць, креслення шаф і багато іншого.

Залежно від обраного варіанта внутрішнього устрою шафи слід проводити підбір фурнітури. Ті ж системи висунення ящиків і полиць можуть бути самої різної конструкції і на будь-який гаманець: звичайні, безшумні, з доводчиками, з висуванням на пів-ящика або на цілий ящик. Те ж стосується і розсувний системи передніх панелей.

речі, що стосується розсувних систем, то ціна також залежить від матеріалу: алюмінієві напрямні будуть дорожче сталевих, але вони довговічніші і мають більше варіантів пристрою, аж до вигнутих напівкруглих профілів для опуклих розсувних панелей шафи.

Як бачите, при розрахунку конструкції шафи ціна готового виробу дуже залежить від ваших запитів і побажань.


Дитячі меблі
Дитяча м'які меблі від виробника

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Меблі
<