Banner
Banner
Banner

Хімчистка м'яких меблів

лютого 27, 2012


Хімчистка м’яких меблів – порівняно новий вид побутових послуг, який, тим не менш, стає все більш популярним і затребуваним. М’які меблі – це такий предмет інтер’єру, який використовується в будинку практично постійно, в результаті чого оббивка меблів поступово засмічується і зношується. Підтримка в чистоті цього елементу інтер’єру – запорука чистою і здорової атмосфери в будинку.

Про те, що необхідна щоденне прибирання квартири, відомо кожній господині. Однак при необхідності почистити м’які меблі, часто виникає питання, як часто робити хімчистку меблів , щоб зберегти її зовнішній вигляд і продовжити термін служби. Хімчистка м’яких меблів – це процедура, яку потрібно проводити не рідше одного разу на півроку, в деяких випадках рекомендується робити хімчистку меблів кожен місяць, все це індивідуально і залежить від багатьох факторів.

Плануючи зробити хімчистку м’яких меблів, слід мати на увазі, що регулярно пилососити меблі – це не означає зробити хімчистку, цієї процедури для повного очищення меблів недостатньо. Для м’яких меблів також потрібно регулярне вологе прибирання. Багато господинь намагаються самостійно вирішити цю проблему, використовуючи для цього різні побутові засоби, спеціально призначені для цієї мети. Але, як показує практика, звичайні побутові засоби не справляються повністю з видаленням забруднень з меблів, часто залишають розлучення і можуть призвести до зміни кольору оббивки, тим самим зіпсувавши зовнішній вигляд меблів.

В цьому випадку краще буде звернутися в клінінгові компанії, які використовують професійні засоби для хімчистки меблів . Фахівці компанії підберуть оптимальний набір засобів для чищення, які підходять для безпечного і ефективного видалення забруднень з урахуванням матеріалу оббивки меблів і проведуть тестування на сумісність хімічних засобів з матеріалом оббивки.

Крім того, усі компанії, які надають подібного роду послуги, пропонують виконати хімчистку м’яких меблів на дому .


Шафи купе з фотодруком: ексклюзив в інтер'єрі
Шкільні меблі від виробника, фото, ціни, поради з вибору та купівлі шкільних меблів

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Меблі
<