Banner
Banner
Banner

Внутрішнє наповнення шафи купе фото, наповнення вбудованого і кутової шафи в передпокій

лютого 27, 2012


Функціональність шафи-купе багато в чому залежить від наявності в його конструкції необхідної кількості різноманітних систем зберігання і від їх розташування.

Зараз практично завжди шафи-купе виготовляються за індивідуальними проектами, тому при плануванні внутрішнього наповнення шафи купе важливо заздалегідь визначити його призначення та приблизну кількість речей, які планується в ньому зберігати. Краще звернутися за допомогою до дизайнерів меблів, які допоможуть грамотно спроектувати шафу-купе з урахуванням конкретних побажань замовника по розміщенню елементів шафи або запропонують подивитися готові варіанти наповнення шафи купе фото.

Вибір наповнення шафи в залежності від його призначення, фотографії

фото наповнення шафи купе в спальні
наповнення вбудованої шафи купе у вітальні
внутрішнє наповнення шафи купе в передпокої

Кількість секцій шафи і його внутрішнє наповнення залежить безпосередньо від призначення шафи. Всі моделі шаф-купе передбачають модулі для зберігання речей в складеному вигляді (полки, висувні ящики, антресолі) і штанги, призначені для зберігання одягу на вішалках-плечиках у вертикальному положенні. При великій кількості таких речей можна купити вішалки-плечики оптом. Якщо висота шафи достатня, можна встановити штанги для зберігання сорочок, брюк або піджаків в кілька ярусів. Додатково за бажанням замовника може бути передбачена карусель для зберігання краваток і обладнаний міні-ліфт.

Якщо шафа-купе встановлюється в передпокої, то необхідно передбачити більш просторе відділення для зберігання верхнього одягу. Внутрішнє наповнення кутового шафи купе в передпокій може також включати обувниці і передбачати місце для зберігання пилососа чи інших речей. З торцевого боку шафи по всій його висоті, якщо дозволяє простір в прихожей, можна розташувати відкриті полиці для зберігання невеликих предметів, необхідних для щоденного користування.

Наповнення вбудованої шафи купе залежить від місця його установки і від того, чи планується розміщення в шафі побутової техніки або вбудованих меблів.


Шафи купе з фотодруком: ексклюзив в інтер'єрі
Шкільні меблі від виробника, фото, ціни, поради з вибору та купівлі шкільних меблів

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Меблі
<