Banner
Banner
Banner

Ремонт і перетяжка м’яких меблів

червня 22, 2012


Ні для кого не секрет, що з часом навіть сама якісні і дорогі меблі старіють, оббивка їх стирається, пружини стають менш пружними, а то і зовсім ламаються. Якщо і у вас в будинку є такі постарілі меблі, то не варто їх викидати і відразу ж бігти в магазин за новими, адже все що вам потрібно – це провести перетяжку м’яких меблів, яка допоможе повернути вашому меблевому раритету колишню красу і розкіш.

Перетяжка та ремонт м’яких меблів у нас в країні займається просто величезна кількість компаній, які надають безліч послуг своїм клієнтам – це і перетяжка м’яких меблів, і перетяжка меблів в цехах фірми, і інші види ремонту м’яких меблів. Якщо ви вирішили звернутися за послугами перетяжки меблів до спеціалізованих фірм, то варто бути готовим до того, що за надані послуги доведеться викласти досить круглу суму, адже в кошторис буде входити як вартість матеріалів, так і вартість робіт.

Так, наприклад, якщо ви вирішили, що вам потрібна перетяжка меблів, то потрібно бути готовим до того, що доведеться сплатити (крім матеріалів та роботи) ще й приїзд майстрів до вас додому. Також, варто сказати, що якщо вами була замовлена у фірми перетяжка меблів на дому , який ви вказали в заявці, фахівці фірми можуть привезти досить багато громіздкого спеціалізованого обладнання для перетяжки. А це означає, що вам знадобитися додатково звільняти місце для такого обладнання, рухати меблі.

Якщо ви не хочете переплачувати зайві гроші за чиюсь роботу або просто не хочете, щоб у вашому будинку знаходилися сторонні люди, то можете провести процес ремонту м’яких меблів самостійно, благо він не такий вже й важкий, а наша стаття ще й підкаже вам на чому можна заощадити, а без чого просто не можна буде обійтися.

Перед початком перетяжки м’яких меблів своїми руками, необхідно запастися деякими інструментами і матеріалами, такими як викрутки, гайкові ключі, різні швейні приналежності, кусачки, а також будівельні степлер.

Після того як весь необхідний інструмент у вас під рукою, можна приступати безпосередньо до процесу перетяжки. Для початку необхідно розібратися об’єкт ремонту на складові елементи – як правило, це підлокітники, спинка і матрац. Для цього необхідно акуратно зняти всі елементи кріплення і акуратно скласти їх в підготовлену ємність.

Далі, необхідно акуратно видалити кріпильні скоби, що утримують оббивний матеріал, і далі просто зняти цей оббивний матеріал і покласти на заздалегідь підготовлене на підлозі місце (шматок старої тканини вам ще знадобитися для того щоб по ньому вирізати нову оббивку).

Після зняття оббивки, необхідно перевірити меблі на наявність поломок і зносу всередині і якщо вони є, то відразу ж потрібно їх ліквідовувати

Наступним етапом ремонту м’яких меблів буде видалення з її нутрощів пружин, але не всіх, як можуть подумати багато хто, а тільки тих, які потребують термінового ремонту. Також, варто сказати, що пружинну тканину викидай не варто, так як вона ще вам стане в нагоді в майбутньому.

Безпосередньо сам ремонт м’яких меблів починається з установки металевої сітки, яка натягається на каркас в тих місцях, де він має пошкодження або дефекти.

Наступним етапом ремонту меблів є установка пружин, які попередньо необхідно вирівняти і відремонтувати. Пружини слід починати монтувати з торця, використовуючи при цьому лляну нитку, яка і буде тримати пружини на сталевій сітці.

Після того як пружини встановлені, можна приступати безпосередньо до наповнення елемента меблів набивки компонентами і монтажу облицювального матеріалу. Облицювальний матеріал необхідно натягувати на каркас дуже ретельно, а кріплення проводити тільки дерев’яними брусками і скобами.

Хімчистка м'яких меблів
Кутові меблеві стінки

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Меблі
<