Banner
Banner
Banner

Перетяжка меблів своїми руками

червня 22, 2012


Ні для кого не секрет, що в світі не існує речей, які могли б жити вічно. Не виняток і м’які меблі, які вірою і правдою служить впродовж довгих років, а в один прекрасний момент просто-напросто втрачають свій «товарний вигляд». Але не потрібно панікувати, якщо ваш диван протерся або з крісла стирчать пружини, адже все що потрібно для того щоб ваші меблі знову засяяла яскравими фарбами – це  перетяжка меблів своїми руками , яка здатна врятувати навіть самий «заїзджений» диван.

Перед тим як приступати до перетяжки меблів своїми руками , потрібно оцінити свої «сили» (цей процес все-таки досить трудомісткий), а саме чи зможете ви провести процес перетяжки самостійно, або доведеться викликати команду фахівців.

Якщо ви вирішили, що перетяжка меблів вам під силу (до речі кажучи, і правильно вирішили, адже найм команди з перетяжки обійдеться вам у круглу копієчку), то потрібно для початку визначитися, які саме інструменти потрібні для проведення цього процесу, а також з яких саме етапів складається процес перетяжки.

Не зайвим буде і згадати той факт, що для процесу перетяжки знадобиться кілька людей, а значить, ви можете залучити свого родича чи друга.

Перше, що потрібно зробити перед тим як проводити ремонт меблів , це знайти спеціальні інструменти – будівельний степлер (і скоби до нього), викрутки, пасатижі, ножиці, нитки, голки. Також, можуть знадобитися дриль, обценьки та клей.

Після того як набір інструментів приготований, можна приступати безпосередньо до процесу перетяжки. Перше, що необхідно зробити – це повністю розібрати меблі на складові інструменти. Як правило, такими елементами є боковини, спинка і сидіння. Після, потрібно видалити стару оббивку – бажано її не розірвати, адже за розміром старої оббивної тканини ви буде вирізати нову.

Після того як оббивка видалена, можна приступати до зняття пружинної основи:

  • Розрізати і дістати шпагат.
  • Витягти кріпильні елементи.
  • Відокремити тканина (набивання) від пружин.
  • Витягти пружини.

Після того як пружини видалені, необхідно почистити «нутрощі» дивана від забруднень. Також, варто почистити і тканину від пружин – вона вам знадобиться ще в майбутньому.

Подальший етап – це встановлення металевої сітки і пружин, які попередньо необхідно вирівняти під прямим кутом до вертикалі. Процес монтажу пружин необхідно починати з торця дивана (крісла, ліжка) за допомогою лляної грубої нитки. Між собою пружини з’єднуються джгутом, діаметром 2,5 мм.

Після установки пружин, проводиться наповнення вироба набивними компонентами і оббивка меблів. Для початку на пружини кладуть щільну тканину і закріплюють її по периметру меблевими цвяхами. Далі, ця підкладка кріпиться до кожної з пружин і на неї кладеться набивна тканина, яка, в свою чергу, зверху ще й покривається такої самої щільною тканиною.

Кінцевим етапом перетяжки меблів своїми руками, є монтаж облицювального матеріалу. Цей процес, як правило, починається з укладання вати на поверхню реставрується підстави рівним шаром. Далі, потрібно почати «натягнути» оббивний матеріал на каркас елемента меблів і закріпити його за допомогою дерев’яних брусків (у кутах тканину необхідно підвернути і зашити акуратними стяжками).

Все, ваші меблі знайшли нове життя, і все це ви змогли зробити самостійно.

 

Ремонт і перетяжка м’яких меблів
Хімчистка м'яких меблів

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Меблі
<