Banner
Banner
Banner

Кутові стінки для вітальні

лютого 27, 2012


Вітальня є візитною карткою кожного будинку, а тому її необхідно обставити якісної та гарними меблями, та ще й таким чином, щоб це все виглядало.

Найпопулярнішою меблями для передпокою в нашій країні є різноманітні стінки, які дуже функціональні, дешеві і займають зовсім небагато місця в кімнаті. На сьогоднішній день таких стінок існує досить багато видів, але в даній статті ми звернемо свою увагу на кутові стінки, які тільки «набирають обертів» продажів і популярності в нашій країні.

Кутові стінки для вітальні дозволяють максимально використовувати наявне вільний простір кімнати, а також надають інтер’єру цілісність і завершеність. Також, говорячи про кутових стінках, не можна не згадати їх функціональність і місткість, адже встановивши таку стінку у вітальні, можна забути про проблему нестачі місця для улюблених речей, сервізів, статуеток і т.д.

Що стосується матеріалів, то кутові стінки для вітальні можуть бути виготовлені з різноманітних матеріалів. Так, наприклад, дорогі і ексклюзивні стінки виготовляють з натуральної деревини (бук, горіх, вишня, сосна), тоді як бюджетні версії кутових стінок роблять з ДСП і МДФ, у такому випадку добре буде якщо на підлозі лежить паркетна дошка, меблі буде з нею гармоніювати.

Крім наведених вище переваг, кутові стінки для вітальні мають ще кілька позитивних сторін:

 • Такий вид меблів дуже функціональний, оскільки в ній можна розміщувати практично будь-які предмети.
 • Кутові стінки дуже економічні, так як для їх установки не потрібно багато місця.
 • Завдяки наявним відкритим і закритим зонам, такий вид меблів може кардинально поміняти вид інтер’єру буквально за лічені хвилини.
 • Внутрішньо наповнення таких стінок (вішалки, системи підйому) залежить тільки від побажань господаря і його можна вибрати на свій смак.

 • Шафи купе з фотодруком: ексклюзив в інтер'єрі
  Шкільні меблі від виробника, фото, ціни, поради з вибору та купівлі шкільних меблів

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Меблі
  <