Banner
Banner
Banner

Кутові шафи купе

лютого 27, 2012


Шафи купе є тим елементом меблів, популярність якого просто незаперечна. Даний вид шаф з’явився в нашій країні в 90-х роках, і був у той час показником високого статку й доходів його господарів. Але сьогодні все змінилося – завдяки використанню досить дешевих, але в той же час якісних матеріалів, шафи купе стали доступні людям навіть з невеликим достатком. На сьогоднішній день крім класичних видів, існує просто величезна кількість різноманітних типів шаф купе.

Особливе слово варто сказати про кутових шафах купе , які найбільш часто зустрічаються в квартирах наших співгромадян. Кутові шафи купе – це відмінний спосіб правильно організувати простір приміщення кімнати. Така шафа займає зовсім небагато місця, тому що його можна встановити в будь-якому кутку. Кутовий шафа купе також можна встановлювати і в кухні, де в нього можна складати всю кухонне начиння.

Існує декілька найбільш поширених видів кутових шаф купе:

 • Трикутні кутові шафи купе. Такі шафи встановлюються в будь-який вільний кут кімнати. Особливістю такої шафи є наявність в ньому трикутних полиць.
 • Діагональні кутові шафи купе. В такому шафі присутній бокова стінка, в якій є можливість установки розсувних дверей.
 • Трапецієподібні кутові шафи купе. Такий вид шаф просто ідеально підходить для тих приміщень, де є ніші в стінах. Двері в таких шафах рухаються по діагоналі, а полки в них трапецеїдальної форми.
 • Г-подібні кутові шафи купе. Такі шафи просто ідеально підходять для приміщень, в яких є достатньо великий вільний кут. Якщо говорити коротше, то така шафа являє собою два перпендикулярних один одному прямокутних шафи купе. Такий вид шаф є, напевно, найкрасивішим з усіх.

 • Шафи купе з фотодруком: ексклюзив в інтер'єрі
  Шкільні меблі від виробника, фото, ціни, поради з вибору та купівлі шкільних меблів

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Меблі
  <