Banner
Banner
Banner

Кутові шафи купе фото, вбудований кутовий шафа купе в спальню, прихожу, дитячу, недорогі економ шафи, ціни

лютого 27, 2012


Про звичайні шафах купе і про їх переваги ми вже чули. Але що є кутові моделі? Кутові шафи купе для одягу та інших господарських приладдя так називаються за рахунок свого розташування. Як і звичайні їхні побратими, ці моделі виготовляються з дерева і замість звичайних дверей мають розсувні скляні або пластикові панелі. Такі вироби добре виглядають у житлових кімнатах. Нерідко встановлюється шафа купе кутовий в передпокій.

Кутові шафи купе фотогалерея, вибір, ціни і наповнення шафи для одягу

Основною метою таких конструкцій є збереження корисного простору в маленьких приміщеннях. За функціональністю шифоньєри не відрізняються від звичайних виробів. Нерідко дерев’яні велетні беруть на себе роль декоративних елементів в інтер’єрі, і це підтверджує наша фотогалерея кутових шаф . Меблі даного типу володіє великою місткістю, здатністю приховувати дрібні нерівності стін і згладжувати геометрію кімнати. Єдиним недоліком обговорюваних нами виробів є вразливість системи ковзання.

фото вбудованих шаф купе
радісно шафи купе для одягу ціни
кутові шафи купе в спальню і вітальню

За типом монтажу моделі діляться на корпусні і вбудовані шафи купе кутові. Останні випускаються без задніх або бічних стінок. Роль боковин виконують стіни квартири. Мінусом монтуються в перегородки конструкцій є їх крихкість і неможливість транспортування з однієї квартири в іншу.

Розсувний механізм може бути алюмінієвим або сталевим. Перший більш кращий, тому що під час роботи він видає менше шуму.

Якщо подивитися з кутовими шафами купе фото, то можна визначити, що конструкції бувають трикутними, трапецієподібними, Г-подібними, радіальними (радіусними). Виділяють також пятістенку.

Кутовий радіусний шафа купе має увігнуту або опуклу форму. При бажанні дверей можна надати абсолютно будь вигин (радіус), додавши тим самим додатковий затишок житловому приміщенню. Зручність у використанні забезпечується за допомогою безшумного розсувного пристрою. В даному випадку двері ковзає тільки по нижній направляє. Завдяки незвичайній конструкції передніх планок, приміщення стає більш обтічним.

Найчастіше розташовується кутовий шафа купе в спальні або дитячій кімнаті. Зовнішня краса і функціональність виробів досягається за рахунок застосування технологій піскоструминного напилення (для створення малюнка на дзеркалі), установки підсвічування, використання регульованих вішалок і полиць.

Недорогі кутові шафи купе, ціни, виготовлення на замовлення

Однозначно на кутові шафи купе ціни передбачити не зможуть навіть їх виробники. У більшості випадків вироби формуються на замовлення за індивідуальним проектом, а тому вартість готової конструкції може змінюватись в залежності від місткості, кількості та якості матеріалів, типу моделі. Оформити заявку можна за допомогою консультантів у мережевих меблевих магазинах, які згодом дають сигнал замірника про те, що потрібно виїхати на той чи інший об’єкт.

Якщо є можливість придбати вбудована шафа, не втрачайте її. В цьому випадку вдасться заощадити на задніх або бічних стінках вироби. У свою чергу пластикові двері обійдуться дешевше скляних або дзеркальних. Шифоньєр без малюнка на планках також дозволить зберегти гроші. Приклади стильних моделей з мінімальним декоративним оформленням ви могли бачити на фотографіях кутових шаф.

Що стосується матеріалів, то виріб може бути покрито шпоном, ламінатом і меламіном. Самим міцним і дорогим з трьох видів облицювання є ламінат. Корпус шафи проводиться переважно з економічних плит ДСП. Більш дорогі моделі виготовляються з масиву дерева.

Недорогі шафи купе ті, які мають два відсіки, виготовлені з ДСП і покриті шпоною. Ціни на вироби можуть змінюватись в проміжку від $ 150 до $ 1500.


Шафи купе з фотодруком: ексклюзив в інтер'єрі
Шкільні меблі від виробника, фото, ціни, поради з вибору та купівлі шкільних меблів

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Меблі
<