Banner
Banner
Banner

Кутові меблеві стінки

лютого 27, 2012


Меблеві стінки є найпоширенішим видом меблів в нашій країні. Ця любов саме до такого виду меблів з’явилася у нашого народу давно, ще в 70-х роках минулого століття, коли меблеві стінки тільки почали з’являтися в нашій країні. Але сучасні й ті, давні стінки просто непорівнянні. Сучасна стінка це вже не та масивна, громіздка шпонована меблі, сьогодні це справжній витвір мистецтва, дуже компактне, зручне і функціональне.

Меблева стінка послужить відмінною прикрасою для будь-якої кімнати, але найбільш часто такий вид меблів встановлюється в віталень і залах, так як саме там можна найбільш вдало розкрити весь потенціал меблевих стінок. Сьогодні існує кілька основних видів меблевих стінок – це лінійні стінки і кутові меблеві стінки (нижче в цій статті мова піде саме про них).

Кутові меблеві стінки є дуже компактними і зручними у використанні, так як мають у своїй конструкції кутову секцію, яка дозволяє стінці плавно «перетікати» в іншу площину. Також варто зазначити, що такі кутові стінки не обов’язково маю тільки один кут, вони можуть буквально «оперізувати» весь периметр кімнати, роблячи кілька поворотів (залежить від кількості секцій в такий стінці і розміру приміщення).

Функціональність кутових стінок просто на висоті, адже в них можна встановити таку кількість потрібних секцій, яке тільки знадобитися. Наприклад, саме в такому вигляді стінок можна встановити дві шафи, або два серванта, або взагалі зробити таку меблеву стінку суцільний полицею для книг.

Кутові меблеві стінки можуть мати різну фурнітуру і різноманітність колірних рішень, все залежить тільки від розміру вашого приміщення і, звичайно ж, від вашого смаку.

Від себе:

Якщо вам наснився сон і ви хочете дізнатися його тлумачення, моя вам порада, використовуйте сонник лоффа, цей сонник найбільш точний.


Шафи купе з фотодруком: ексклюзив в інтер'єрі
Шкільні меблі від виробника, фото, ціни, поради з вибору та купівлі шкільних меблів

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Меблі
<