Banner
Banner
Banner

Сонцезахисні плівки

січня 11, 2012


Якщо Ви не дуже любите прокидатися з першими променями сонця, якщо ви цінуєте затишок і спокій вранці, і не визнаєте важкі портьєри, гардини або жалюзі – кращим вибором для Вас в такому разі стануть сонцезахисні плівки на вікнах. Використання сонцезахисних плівок є простим і разом з тим ефективним рішенням, яке дозволить вам захистити приміщення від нав’язливого сонячного світла.

Сонцезахисні плівки можна без перебільшення віднести до спеціальних продуктів нового покоління. Вони захистять Ваш будинок від шкідливого або дратівливого впливу сонячних променів. Виготовляються захисні плівки являють собою багатошарові конструкції, кількість шарів і характеристики кожного з них (фізичні і хімічні) безпосередньо залежать від майбутнього призначення купується плівки.

Ринок насичений плівками в найрізноманітніших колірних відтінках, з різними можливостями поглинання ультрафіолетового випромінювання, ступенем придушення відблисків і іншими характеристиками.

Використання високоякісних сонцезахисних плівок для вікон дозволить вам:

1. Убезпечитися від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання. Ні для кого не секрет, що звичайні скла затримують лише до 40 відсотків ультрафіолетового випромінювання. При цьому скла з встановленими на них сонцезахисними плівками здатні затримувати до 95 відсотків ультрафіолетового випромінювання (причому як альфа, так і бета).

2. Обмежити рівень освітленості. Сонцезахисні плівки дають можливість знизити рівень яскравості як прямого, так і відбитого світла, зберігши при цьому природний вигляд з вікна.

3. Обмежити обмін теплом приміщення з навколишнім середовищем. Ви зможете ефективно боротися як з охолодженням (в холодну пору року), так і з нагрівом (в жарку пору року) повітря в житловому чи робочому приміщенні, зберігши, таким чином, максимально затишний клімат в приміщенні.

4. Захистити меблі та інтер’єру від вигоряння. Добре відомо, що вигоряння в першу чергу обумовлено впливом ультрафіолету (а саме альфа-променів). Завдяки ефективному захисту від альфа-випромінювання, захисні плівки забезпечать збереження шпалер, меблів, і деталей інтер’єру в кімнаті від вигорання.

5. Знизити витрати на кондиціонування повітря в приміщенні. Зменшення рівня перепадів температур в приміщенні, плівки дозволять створити ідеальний клімат в приміщенні, не вдаючись до використання кондиціонерів.

6. Забезпечити збереження стекол, зробити легким догляд за ними. Покриття стекол стійке до подряпин і стирання, довгий час зберігає оптичну прозорість, захищає поверхню скла від пошкоджень.

7. Захистити Ваше особистий простір. Використавши сонцезахисні плівки із дзеркальною поверхнею, ви зможете повною мірою насолодитися отриманим ефектом односторонньої прозорості скла. Зберігши таким чином можливість ясно бачити, що відбувається за межами приміщення, ви практично стовідсотково захистіть приміщення від перегляду зовні.

Оскільки плівки на вікнах будуть завжди видимі вам, вашим партнерам і гостям, які підійдуть до вікна, установку захисних плівок краще довірити професіоналам. Це забезпечить правильну установку і максимальну ефективність.

Вибір шпалерного клею
Встановлення лічильників для води

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Матеріали
<