Banner
Banner
Banner

Фурнітура

січня 15, 2012


Фурнітура – узагальнена назва всіх допоміжних матеріалів, необхідних для повноцінних та декоративних властивостей вироби, а так само його функціональності та експлуатації. Само слово має французьке коріння, означаючи постачати, доставляти, що повністю характеризує властивість фурнітури – доповнювати, додавати якісь якості виробу.

Фурнітура

Наприклад, в швейному справі важко уявити собі який-небудь виріб без фурнітури, часто визначальною стиль і напрямок моди. Це можуть бути всілякі застібки, наприклад, великі, дрібні, яскраві або невидимі гудзики, матеріали для обробки, накладні елементи. Всі «блестяшки» і заклепки на чоботях і одязі – фурнітура.

Ще багатшими різноманітністю побутова фурнітура. Наприклад, на одну і ту ж раковину або ванну можна підібрати таку кількість кранів, що можливо задовольнити будь-який смак. Все, що буде тримати мило, рушник і т.п. так само фурнітура та різноманітності немає меж.

Столярне та меблеве виробництво не мислимі без використання фурнітури. Жодне вікно, дверцята або двері не відкриються без петель, без ручок, засувок, замків, зупинок, доводчиків, амортизаторів і т.д. Подивіться на вхідні двері, адже «очко» – дрібниця, вона і без нього прекрасна. Але саме допоміжні дрібниці – фурнітура та визначають нашу індивідуальність, роблячи світ настільки різноманітним!

Водостічні системи
Сонцезахисні плівки

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Матеріали
<