Banner
Banner
Banner

Автоматичні ворота

лютого 20, 2012


Автоматичні ворота користуються досить великою популярністю. Область їх застосування широка, так як використовуються як для промислових, так і для житлових комплексів. Простота у використанні дозволяє економити час і сили.

Існує кілька видів автоматичних воріт, наприклад: откатні, в’їзні, секційні, зсувні, розсувні, промислові, гаражні та т.д. Розглянемо більш докладно принцип їх роботи.
Автоматичні ворота

Що являють собою секційні та гаражні ворота. Даний вид автоматичних воріт вважається найбільш популярним. Виготовляють такі ворота зі спеціальних секцій, які називаються сендвічпанелямі. Дані секції наділені властивістю теплоізоляції. В основному така секція складається з двох листів оцинкованої сталі і заповнюється пінополіуретаном. Крім цього даний вид автоматичних воріт має таку особливість – в конструкції секційних (гаражних) автоматичних воріт передбачені гумові ущільнювачі. Ці ущільнювачі розташовуються зверху, знизу, по краях з метою перекриття наявних щілин. Секційні автоматичні ворота це найбільш оптимальний варіант з усіх наявних видів воріт. Гаражні ворота секційного класу не будуть займати корисне місце в гаражі або перед ним. А завдяки тому, що такі ворота обладнані ще й автоматикою з дистанційним керуванням, то Ви з легкістю зможете управляти даними воротами, навіть не виходячи з автомобіля. А це погодьтеся додатковий комфорт. Одним з головних відмінностей між секційними автоматичними гаражними воротами і відкотами, розпашними, полягає в тому, що полотно секційних воріт являє собою набір горизонтальних панелей, які в свою чергу з’єднуються між собою за допомогою петель.

Конфіденційність секційних воріт рухаються по напрямних, які виготовляються з оцинкованого заліза товщиною 1,5 – 2 міліметри. Під час руху полотно секційних воріт переходить з вертикального положення в горизонтальне закритого відкрите, при цьому зрушуючи по напрямних, йде під стелю.

Якщо необхідно встановити додаткове денне освітлення або огляд, полотно воріт може бути укомплектовано додатковим вбудованим подвійним акриловим вікном . Для того, щоб було зручно використовувати гараж для проходу людей в полотні секційних воріт можна вмонтувати хвіртку. Варто відзначити, що і вікна і хвіртка буде мати однакові властивості з полотном самих воріт.

Переваги даних воріт полягають також у тому, що їх легко встановити, а також вони зручні в експлуатації. Монтаж таких воріт може проводитися практично в будь-який отвір.

Що ж до відкатних воріт, або як їх ще прийнято називати розсувні, зсувні, от’ездние то вони призначаються для промислових, прибудинкових територій, а також для присадибних і дачних ділянок. Автоматичні ворота відкотів теж користуються досить великою популярністю. Вони досить практичні, зручні і володіють кращою функціональністю. Конструкція даних воріт – консольна, отже, коли полотно воріт знаходиться у відкритому стані, то ні знизу, ні зверху немає абсолютно ніяких перешкод для проїзду транспорту. Полотно воріт у свою чергу рухається уздовж забору або стіни, при цьому, абсолютно не займаючи простір ні ззаду, ні спереду отвору у відкритому положенні, чого не можна сказати про орних воротах.

Дані ворота також оснащені автоматикою і дистанційним керуванням, що підвищує їх зручність.

Відкатні ворота являють собою рамку з консоллю. Рама даних воріт являє собою профільну трубу розміром 60х40 міліметрів, підрамник (також з профільної труби) розміром 20х20 міліметрів, 40х20 міліметрів. Обшивка відкатних воріт виготовляється з профільного аркуша СПК-8 з покриттям з полімеру (пурал, поліестер, пластізол), колір обшивки може бути найрізноманітнішим, існує близько сорока видів. Також у цьому випадку надаються варіанти зашиття.

Автоматичні ворота відкотів прослужать довго і надійно, а основою цього є роликова система консольного типу, так як саме на неї і передаються всі види навантажень на фундамент. То як довго прослужить Вам даний тип воріт залежить від того яку Ви оберете роликову систему консольного типу. Варто зазначити, що в даному випадку економити не варто, краще придбати систему надійних виробників.

Розглянемо принцип роботи орних воріт і хвірток.

Орні ворота є найвідомішим виглядом воріт. Вони вже здавна користуються популярністю завдяки своїй простоті та очевидності конструкції. А на сьогоднішній день завдяки використанню сучасних електроприводів, такий вид воріт відкривається автоматично. Причому електроприводи можуть бути встановлені на вже існуючої конструкції воріт. Функціонально такий тип воріт складається із стійок, двох стулок і облицювання. Сьогодні такі ворота встановлюються в тих випадках, якщо немає можливості використовувати відкатні систему, або ж з естетичних міркувань, дизайнерським вимогам – ковані ворота, дерев’яні та інші. Хвіртки можуть бути найрізноманітніших розмірів, кольорів, фактур, замочних пристроїв.

Перевага розгорнутих воріт перед відкотами воротами полягає в тому, що у них відсутня несуча балка та ролики.

Промисловими автоматичними воротами вважаються такі конструкції воріт, у яких частота використання більш ніж один цикл підйому – опускання на годину. Досить часто такі ворота використовують на різних підприємствах, заводах, складах, автомийках і т.д. На даних об’єктах автоматичні ворота використовуються в досить інтенсивному режимі, слідчо, в їх конструкції передбачено використання посилених торсінних пружин, а інші частини, у тому числі й роликові, виготовляються з легованої нержавіючої сталі. Автоматичні промислові ворота і звичайні автоматичні секційні ворота мають ще одну відмінність, яка полягає в тому, що на них встановлено бічний електропривод, так як він у свою чергу має більшу потужність, ніж стельовий привід, який використовується в побутових конструкціях. Промислові ворота з боковим приводом забезпечують від 80 до 100 і більше циклів відкриття протягом одного дня. Існує кілька різновидів такого типу воріт, панорамна серія, тобто звичайні секції замінені світлопрозорими панелями. При виготовленні таких панелей застосовується алюмінієвий профіль і пластик з акрилу з ударостійкими властивостями, який в свою чергу і пропускає світло. Алюмінієва рамка має таку ж товщину як і звичайні панелі – 45 міліметрів. Конфіденційність між собою кріпляться за допомогою стандартних кріплень. Завдяки наявності прозорих панелей денне світло може потрапляти в приміщення. Це в свою чергу досить вдале рішення для СТО, автомийок, автосалонів і т.д.

комплектуючими для відкатних воріт займаються такі фірми як IBFM, Rolling Center, Alutech, Combi Arialdo та багато інших. Призначаються вони для побудови та використання в складі розсувних воріт. Головною частиною консольної конструкції є несуча балка і роликові платформи, так як всі навантаження, у тому числі і маса, сприймається, розподіляється і передається безпосередньо на фундамент саме балкою і роликовими конструкціями фурнітури воріт.

Виробництвом комплектуючих, займаються такі країни як Італія, Німеччина, Україна, Росія, Тайвань, Китай і т.д., а це в свою чергу дозволить Вам зробити оптимальний вибір в співвідношенні ціни і якості.

Ціни на гаражні ворота залежать на пряму від якості, розмірів і фірми виробника. Так наприклад ворота розміром 2500х2000 дорівнює 430 євро, 2800х2000 – 460 євро, 3000х2000 – євро, 2500х2200 – 440 євро, 2800х2200 – 470 євро, 3000х2200 – 490 євро.

Відкатні, розсувні ворота виготовляються в основному за розмірами замовника, відповідно і ціна на них буде залежати від розмірів, країни виробника і комплектуючих.

Наприклад, відкатні ворота з обшивкою з одного боку будуть коштувати:

Висота прорізу – 1700 міліметрів, ширина – 3000 міліметрів, вартість – 452 євро, 1800х3000 – 460 євро, 1900х3000 – 468 євро, 2000х3000 – 477 євро, 2100х3000 – 485 євро; 1700х3500 – 487 євро, 1800х3500 – 496 євро, 1900х3500 – 505 євро, 2000х3500 – 514 євро, 2100х3500 – 524 євро; 1700х4000 – 522 євро, 1800х4000 – 532 євро, 1900х4000 – 542 євро, 2000х4000 – 552 євро, 2100х4000 – 562 євро і т.д.

< br> Вирішивши встановити один з видів автоматичних воріт, варто врахувати всі критерії, чи є місце для установки розсувних або відкатних воріт, які будуть зручні саме для Вашої території, дизайн. Найкращим чином перед покупкою і установкою автоматичних воріт проконсультуватися у фахівця, він може показати наочні приклади автоматичних воріт і Вам значно простіше буде зробити свій вибір.

Монтажна піна
Шпалери під фарбування

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Матеріали
<