Banner
Banner
Banner

Вогнезахисні фарби і склади компанії «Аквест»

лютого 27, 2012


Ринок вогнезахисних фарб і складів тільки розвивається і на ньому ще зовсім недавно домінувала продукція іноземного виробництва. Але паралельно працювали і вітчизняні компанії, прагнучи, в умовах жорсткої конкуренції, розвивати асортимент, підвищувати якість своєї продукції та пропонувати її за привабливою для покупця ціною.

Застосування вогнезахисних складів дуже широко і не обмежується тільки саунами і котельнями. Зараз обробка дерев’яних конструкцій антипіренами вже стала аксіомою, але не варто забувати також про покриття димоходів, повітропроводів та інших елементів, підданим нагріванню або ризику розповсюдження через них полум’я при пожежі.

Саме тому вогнезахист важлива як в приватному будівництві, так і на промислових об’єктах. Навіть у багатоквартирних будинках знайдеться їй застосування за призначенням.

Одним з вітчизняних виробників, що пропонують повний асортимент засобів вогнезахисту та іншої лакофарбової продукції, є компанія Аквест.

Саме висока якість продукції, гарантоване використанням німецького імпортної сировини, і виробництво з власної оригінальної технології дозволяють компанії пропонувати широкий асортимент продукції за привабливими цінами і не поступається за якістю закордонним аналогам.

Так серед засобів вогнезахисту можна знайти великий вибір спеціальних фарб, відповідних самим різним експлуатаційним умовам і допомагають убезпечити ваше житло або бізнес.

Так, наприклад, можна вибрати окремо призначені для захисту воздуховодов фарби, що спінюється при нагріванні до граничної температури і припиняють передачу надлишкової теплоти від воздуховода на розташовані поруч поверхні.

Також тут можна придбати за привабливою ціною традиційні засоби вогнебіозахисту, призначені для обробки дерев’яних зрубів, дахів і мансардних приміщень.

Серед партнерів компанії такі відомі виробники, як: «Bayer», «Kemira», «Du Pont», «Rohm & Haas» та інші.

Такі імениті бренди ретельно стежать за дотриманням технологій виробництва, а це забезпечує незмінну якість продукції і вашу впевненість у відповідності сертифікату якості кожної партії продукту.


Фосфорна фарба, вибираємо фосфорну фарбу
Як не потрібно наносити лакофарбові покриття

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Лаки і фарби
<