Banner
Banner
Banner

Видалення старої фарби

лютого 27, 2012


Од зміною дизайну старого приміщення або предметів виникає питання, як видалити стару фарбу? Існує безліч способів, які підходять для різних видів оброблюваного матеріалу.

Для видалення старої фарби з дерев’яної поверхні необхідно використовувати тепло. Нагрівання можна забезпечити за допомогою електричного фена. Слід не відволікатися в процесі теплообработке, так як є можливість обпалити поверхню. Коли фарба розтопиться і почне пузиритися, зніміть її шпателем, а з важкодоступних місць акуратно видаліть ножем, не пошкодивши при цьому дерево. Такий спосіб видалення фарби підходить і для металевих поверхонь. Якщо ви хочете зробити ремонт, але нічого в цьому не розумієте, замовте краще ремонт квартир під ключ, кваліфіковані фахівці все зроблять добре, швидко і за розумні гроші.

Як видалити стару фарбу без використання фена? Вам знадобиться розчин каустичної соди (їдкий натр) або діметіленхлоріда. При цьому способі видалення старої фарби треба бути гранично обережним. Користуйтеся гумовими рукавичками і суворо дотримуйтесь інструкції на упаковці. Також краще скористатися респіратором, тому що потрапляння їдкого натра в дихальні і травні шляхи призводить до летального результату. Наносити розчинник слід валиком або пензлем. Дочекайтеся розм’якшення фарби, видаліть її шпателем.

Так само для видалення старої фарби можете зробити пасту з їдкого натра з додаванням води. Використовувати її можна так само, як і розчинник: нанесіть на поверхню, дайте фарбі розм’якшитися і видаліть суміш за допомогою тонкого шпателя. Після всіх процедур промийте поверхню водою і видаліть залишки розчинника з підлоги, рукавичок і кисті.


Фосфорна фарба, вибираємо фосфорну фарбу
Як не потрібно наносити лакофарбові покриття

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Лаки і фарби
<