Banner
Banner
Banner

Поліуретанові лаки та покриття

лютого 27, 2012


Поліуретанові лаки – це група лакофарбових покриттів, яка сьогодні дуже широко застосовується для покриття виробів з деревини. Покриті такими речовинами вироби, дуже красиві, а також здатні добре протистояти впливу атмосфери, а також агресивних середовищ, хімічних реагентів і бактерій.

Як правило, будь-які поліуретанові лаки, незалежно від їх типу відрізняються своєю високою стійкістю ще й до механічного впливу і старіння. Саме тому такими речовинами покривають щойно покладений паркет або будь-який інший дерев’яна підлога.

Наноситися поліуретанове покриття на поверхню може декількома способами:

 • Методом наливання – наносять лак, як правило, просто виливаючи його з ємності і рівномірно розподіляючи по поверхні предмета. Найчастіше так лаком покривають підлоги або предмети з великою плоскою поверхнею.
 • Методом пневматичного розпилення – наноситися лак на поверхню за допомогою спеціального пульверизатора. Такий спосіб нанесення дозволяє одержати більш рівномірний шар нанесеного захисного покриття.
 • Методом безпосереднього нанесення – покриття наноситься на поверхню предмета кистю або валиком, як правило, в два шари.
 • Висихає нанесений лак дуже швидко, і до речі, перешкодити йому засохнути не зможе ні спека ні мороз, тому що це покриття здатне сохнути навіть при температурі-200С. Правильно нанесене поліуретанове покриття, після повного висихання і твердіння повністю безпечний для здоров’я людини, чого не можна сказати про інші покриттях, наприклад, про ту ж оліфі.

  Варто зазначити, що поліуретановий лак має просто відмінною клеїть здатністю, а також низькою в’язкістю, завдяки якій це покриття може проникати на досить велику глибину в деревні волокна, тим самим забезпечуючи хороший захист їх від пошкоджень.


  Фосфорна фарба, вибираємо фосфорну фарбу
  Як не потрібно наносити лакофарбові покриття

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Лаки і фарби
  <