Banner
Banner
Banner

Полімерна фарба, порошкова полімерна фарба

лютого 27, 2012


Полімерні фарби останнім часом широко поширені , ними фарбуючи все, від автомобілів до кіосків. Переваги цих фарб очевидні, вони зручні, довговічні, легкі в експлуатації. Вони більш економічні, безпечні і красиві.

Природно, можна використовувати традиційні фарби, і отримати результат трохи гірше, але час то летить, і технології удосконалюються дуже швидко. Полімерні фарби легко наносити, вони лягають тонким шаром без розлучень і патьоків, ніж грішили звичайні лакофарбові матеріали. Доводилося наносити шар за шаром, щоб добитися хорошого покриття. Це займало багато часу і сил, і було просто не економічно.

Полімерні фарби або традиційні?

Полімерна фарба значно перевершує традиційні види лакофарбових покриттів. Вони не містять шкідливих, легко випаровуються розчинників. Наносячи такі фарби можете не переживати за якість поверхні, шар буде тонким і дуже міцним. Довговічність це основна перевага полімерної фарби, покриття довговічне на стільки що його термін служби часом перевершує термін служби предмета, якою цією фарбою пофарбовані.

Від себе:

Дерево модрина здавна застосовується в будівництві. Виняткова міцність, широка гамма відтінків, а так само природна краса і екологічність цього матеріалу високо цінується покупцями виробів з модрини.


Фосфорна фарба, вибираємо фосфорну фарбу
Як не потрібно наносити лакофарбові покриття

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Лаки і фарби
<