Banner
Banner
Banner

Поліефірні фарби

лютого 27, 2012


Порошкові поліефірні фарби виготовляються з поліефірних смол. Для додання кольору і певної текстури додаються пігменти і наповнювачі. Такі фарби дуже стійкі перед впливами зовнішнього середовища: з дощів, снігу, граду, ураганів, піщаних вітрам. Вони не тільки прекрасно виконуються захисну функцію, але також володіють декоративним ефектом. Поліефірні фарби стійкі до різких перепадів температур (від -60 до +2000), що дозволяє з використовувати для нагрівального обладнання, дуже стійка з різним хімічним речовинам (різним кислот і лугів) – це дозволяє використовувати фарбу для обладнання , задіяне в різних галузях і умовах.

Поліефірні фарби , завдяки своїм властивостям, використовуються для нанесення на фасади будівель, нанесення на дахи будинків, під’їздів, для обробки всіх садової техніки, парканів, велосипедів, обладнання і великогабаритних інструментів, які використовуються для роботи на вулиці, в тому числі при будівництві.

Порошкова поліефірна фарба вимагає особливої підготовки для її нанесення. По-перше, вона наноситься електричним способом, розпорошуючи на поверхню за допомогою відповідних приладів. По-друге, з фарбою необхідно працювати в респіраторі, в рукавичках і робочому одязі, так як вона практично не видаляється з матеріалу. По-третє, запам’ятайте, що витрата фарби залежить від товщини покриття, в середньому, 1 кг вистачає на 10 квадратних метрів.

Від себе:

Якщо ви хочете максимально убезпечити своє житло від зловмисників, поставте собі відеоспостереження, це надійний і перевірений спосіб. Тим більше відео є хорошою доказом і допоможе розкрити справу, а так само допоможе в суді, якщо до цього дійде. Так само велика кількість камер на вашому домі здатне відлякати злодіїв.


Фосфорна фарба, вибираємо фосфорну фарбу
Як не потрібно наносити лакофарбові покриття

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Лаки і фарби
<