Banner
Banner
Banner

Органічна фарба

лютого 27, 2012


Органічна фарба буває двох видів: розчинна водою (екологічна фарба) і розчинна хімічними речовинами (фарба з мінімальною токсичністю). Обидва види зараз широко використовують в будівельних цілях. Можна сказати, що в сучасності це найпопулярніший вид фарби.

Більшість виробників фарб у своєму асортименті мають фарби на органічній основі. Розчинниками в таких фарбах є уайт-спірит, сольвент, ксилол. При покупці звертайте увагу на її склад, так як розчинник швидше за все доведеться докуповувати окремо для того, щоб видалити випадково потрапила фарбу на небажані поверхні. Так само цією фарбою можна пофарбувати вентильовані фасади, вона для цього дуже добре підходить. Однак ці речовини є токсичними і працювати з органічної фарбою найкраще в рукавичках, щоб не викликати алергічну реакцію шкіри, і добре провітрювати фарбується приміщення до повного затвердіння фарби.

Що стосується водорозчинних органічних фарб, то у них є ряд своїх переваг. По-перше, при нанесенні таких фарб на поверхні об’єктів, що перебувають на вулиці, що почався дощ до її твердіння не зможе деформувати фарбу. По-друге, вона дуже стійка до перепаду температур і не має значення, при якій саме температурі фарба на органічній основі буде наноситися. Це значно розширює спектр сфер використання таких фарб: всередині приміщень, поверхні, що знаходяться на вулиці, фасади будівель, окремі конструкції з різних матеріалів.


Фосфорна фарба, вибираємо фосфорну фарбу
Як не потрібно наносити лакофарбові покриття

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Лаки і фарби
<