Banner
Banner
Banner

Мозаїчна фарба

лютого 27, 2012


Мозаїчна фарба відрізняється від інших видів фарби тим, що вона матова, при знаходженні об’єкта під сонячними променями і під світлом в приміщенні поверхня буде виглядати шорсткою, і не будуть утворюватися відблиски та спотворення кольору. Мозаїчна фарба для стін є абсолютно нешкідливою, так як до її складу не входять елементи важких металів, таких як свинець, хром. Тому після її нанесення в приміщення можна буде перебувати, не чекаючи повного затвердіння. За допомогою такої фарби можна відтворювати різний зовнішній вигляд поверхонь, вона копіює такі матеріали, як лазурит, смарагд, мармур, піщане покриття, гальку, інші неоднорідні забарвлення.

Мозаїчна фарба дуже стійка, тому що складається з особливо підібраної суміші синтетичних смол з додаванням інших матеріалів, в залежності від того, який колір і консистенцію необхідно отримати в результаті. Вона дуже міцна і життєздатна. Не пропускає сонячні промені, відштовхує вологу, тим самим зберігає довговічність поверхні. Мозаїчну фарбу для стін найчастіше використовують для покриття поверхонь приміщень всередині. Для того, щоб її наносити не обов’язково спеціально готувати поверхню. Завдяки своєму складу фарба міцно проникає в структуру стіни і інших об’єктів. Матеріали, які можна фарбувати абсолютно будь-які: дерево, бетон, вже пофарбовані раніше стіни, підлоги, стелі, камінь, волокно, пластик і навіть дерево. Так само мозаїчна фарба широко використовується для зовнішнього оформлення будівель. Через широкого вибору, ви можете зробити так, що ваш будинок буде виглядати побудованим з Мескіт, або вилитим з мармуру, а може, навіть покритим смарагдом або бірюзою.

Від себе:

Давно збираю гроші на нову нерухомість, це моя заповітна мрія. Збираюся брати будинок в Іспанії, там добре, тим більше купити нерухомість в іспанії зараз не проблема.


Фосфорна фарба, вибираємо фосфорну фарбу
Як не потрібно наносити лакофарбові покриття

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Лаки і фарби
<