Banner
Banner
Banner

Мінеральні фарби, види мінеральних фарб

лютого 27, 2012


Мінеральні фарби це фарби, зроблені на основі неорганічних речовин, вони застосовуються для покриття та захисту фасадів будівель, для додання стінам додаткової водостійкості і теплостійкості. Легко наносяться майже на всі матеріали: бетон, цегла, метал, дерево і так далі.

Майже всі мінеральні фарби це порошкові фарби , для роботи в них потрібно додати води і розчинити порошок, ретельно при цьому розмішавши. Варто зауважити, що створювати поверхні з допомогою цих фарб можна виключно при плюсовій температурі, інакше поверхня не засохне, або засохне з дефектами.

Види мінеральних фарб

Мінеральні фарби діляться на види:

 • Вапняні фарби
 • Цементні фарби
 • Силікатні фарби
 • Олійні фарби
 • Мінеральні фарби є екологічно чистими, не токсичними для людини і підходять для внутрішніх робіт. Особливістю цих фарб є їх морозостійкість, їх можна використовувати як додаткове утеплення стін будинків. Пам’ятайте, що перед нанесенням мінеральних фарб весь електромонтаж в квартирі повинен бути виконаний в повному обсязі.

  Застосовуються, як правило, для фарбування мінеральних поверхонь (мінеральна штукатурка і так ділі) або ж поверхонь раніше покритим цим же матеріалом.


  Фосфорна фарба, вибираємо фосфорну фарбу
  Як не потрібно наносити лакофарбові покриття

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Лаки і фарби
  <