Banner
Banner
Banner

Гумова фарба, сучасні гумові фарби

лютого 27, 2012


Гумова фарба називається так, тому що вона має властивості гуми, її можна гнути, скрутити в трубочку, наприклад, зігнути, не ламаючи її. На дотик вона теж нагадує гуму, така ж гнучка та еластична.

Такі незвичайні властивості гумової фарби роблять її незамінною в деяких сферах будівництва. Вона має гарну водостійкість і еластичність, часто її використовують як покриття бетонних басейнах.

Гумова фарба не містить отруйних компонентів , фарба не токсична, вона не має різкого запаху і не горить. З гумовою фарбою можна працювати як на вулиці, поки ваші діти зайняті іграми на природі, так і в приміщенні, вона не дратує шкіру.

Цю фарбу часто використовують як покриття на даху, тим більше що саме краще зчеплення гумова фарба має з оцинкованим залізом. Нею покривають поверхні піддані інтенсивними атмосферними і фізичними впливами. Вона так само може бути використана для фарбування шиферу, черепиці, бетонних стін, плитки, будівельних плит, металу та інше.

Гумова фарба має високу стійкість до температури, як і акрилова. Навіть при температурі перевищує 150 градусів, фарба не темніше, не горить і не змінює кольору.


Фосфорна фарба, вибираємо фосфорну фарбу
Як не потрібно наносити лакофарбові покриття

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Лаки і фарби
<