Banner
Banner
Banner

Фосфорна фарба, вибираємо фосфорну фарбу

лютого 27, 2012


Фосфорна фарба – це фарба на основі фосфору , застосовується така каска в різних цілях, починаючи від оформлення внутрішнього інтер’єру, до спеціальної фарбування автомобілів. Сучасна фосфорна фарба не містить фосфору , нагадаю, що фосфор є небезпечною речовиною, і може нашкодити здоров’ю людини, на її заміну прийшло інше речовина – люмінофор, не таке шкідливе, але володіє тими ж властивостями світіння.

Як довго світиться фосфорна фарба?

світяться фарби на основі люмінофора світяться 10-14 годин, при цьому світло не тьмариться з часом.

Де застосовують фосфорну фарбу?

ЇЇ можна наносити на будь-які поверхні, від дерева до гуми. Можна наносити гарні візерунки навіть на бетон для декоративного світіння. Ці фарби часто застосовують на автомобілях для додання їм індивідуальності й неповторності, в цьому випадку фосфорну фарбу наносять на диски автомобіля і на різні частини кузова. Сяючі фарби на основі люмінофора мають всього декілька відтінків: зелений, фіолетовий, червоний, синій і жовтий.

У будівництві застосовується для декоративного оформлення інтер’єру та екстер’єру з різних матеріалів, таких як бетон, камінь, різна керамічна плитка, бруківки, виробів зі штучного каменю, цегли та інших оздоблювальних будівельних матеріалів.

Від себе:

Був в магазині художньої ковки, так от вони для залучення до свого магазину пофарбували ковані ворота і забори у себе при вході, фосфорної фарбою. Виглядало дуже ефектно і справді привертало увагу.


Мінеральні фарби, види мінеральних фарб
Мозаїчна фарба

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Лаки і фарби
<