Banner
Banner
Banner

Характеристика вентильованих фасадів

лютого 27, 2012


Рано чи пізно фасад будь-якої будівлі потребує або в ремонті, або в реконструкції. Сучасні фасадні системи дозволяють швидко і з мінімальними витратами вирішити цю проблему. При цьому будівля набуває не тільки новий сучасний вигляд. Але ще і поліпшуються його експлуатаційні характеристики. Однією з таких систем є вентильовані фасади. Це, мабуть, найвдаліше конструктивне рішення щодо облицювання та реконструкції зовнішнього вигляду будівлі. Перевагою даних конструкцій є їх універсальність. Для їх установки не потрібно багато часу і спеціальної підготовки несучої і зовнішніх стін. Тим більше дана система дозволяє приховати всі існуючі дефекти стін.

Існує кілька видів вентильованих фасадних систем:

 • алюмінієві панелі;
 • Керамогранітні панелі;
 • фасадні касети.
 • Конструкція таких фасадів передбачає наявність додаткової облицювальної стіни – фасадного екрану, яка кріпиться до зовнішньої стіни будівлі, і теплоізоляційної прошарку. При цьому між стінами залишається повітряний зазор, за рахунок якого відбувається теплообмін усередині конструкції. Таким чином забезпечується вентиляція фасаду, що дозволяє уникнути накопичення конденсату на стінах у разі перепаду температур. Крім того, вентильовані фасади продовжують термін експлуатації стін будівлі і дозволяють заощадити на їх обігріві в зимовий період.

  Облицювальним матеріалом для вентильованих фасадів може служити натуральний камінь, алюмінієві панелі, оцинкована сталь, кераміка, фіброцементних матеріал. З алюмінію за допомогою термічного пресування виготовляються багатошарові композитні панелі. Вони володіють хорошою гнучкістю, легкістю і міцністю, за рахунок чого знижується навантаження на несучі частини будинку. Алюмінієві панелі дозволяють втілити в реальність самі сміливі дизайнерські рішення. А використання негорючих наповнювачів збільшує їх вогнетривкість.

  Облицювання з керамограніта володіє різноманітними декоративними якостями. Штучний камінь легко поєднується з іншими оздоблювальними матеріалами. Він є екологічно чистим, має стійкість до температурних коливань, реактивним середах, ультрафіолетового випромінювання. Проводити роботи з керамогранітними плитами можна в будь-який час року. Ця сучасна технологічна система обробки фасадів є прекрасним способом вирішення будь-яких архітектурних та конструкторських задач.


  Будівництво сауни
  Вільне планування квартири

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Конструкції
  <