Banner
Banner
Banner

Вільне планування квартири

лютого 27, 2012


Вільне планування є єдиний простір квартири, в якій є лише зовнішні та несучі стіни, санвузли. Величезним достоїнством вільного планування є можливість господареві квартири виконати план самостійно, виходячи з власних бажань і потреб. При цьому не буде необхідності зносити стіни і зводити в іншому місці нові. На підлозі такої квартири викладені доріжки, які схематично показують планування, пропоновану забудовником. Ця ж планування вже затверджена в бюро технічної інвентаризації. Якщо вас така планування не влаштовує, ви з легкістю виконуєте свою власну.

Але при цьому слід пам’ятати, що при зведенні додаткових перегородок необхідно буде оформляти документацію з узгодження перепланування у виконавчих комітетах органів місцевого самоврядування.

Проект перепланування повинен виконуватися кваліфікованим фахівцем. При цьому не можна зносити або пересувати існуючі несучі стіни, об’єднувати лоджії з кімнатою шляхом розбору існуючої стіни, утеплювати лоджії і балкони.

Такі роботи, як перенесення вентиляційного короба, перенесення санвузла, зміна розмірів дверного отвору вимагає розробки спеціального проекту.

Вільне планування квартири є знахідкою для людей, що володіють фантазією і бажають залишити собі одне єдиний простір, без будь-яких перегородок. Саме з цього зараз майже всі квартири в новобудовах маю саме вільну перепланування, та як дозволяють реалізувати найсміливіші інтер’єрні рішення.

Також вільне планування квартири підходить для втілення в життя всіх своїх задумів щодо ідеального житла.


Будівництво сауни
Вільне планування квартири

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Конструкції
<